Kvaliteediosakonna kontrolör-pakkija

  • Täiskohaga
  • Osakond: Operations
  • Location: Jarvakandi

Ettevõtte kirjeldus

O-I Glass, Inc. (New Yorgi börsil: OI) on ettevõte, kus armastatakse klaasi – me oleme uhkusega üks juhtivaid klaaspudelite ja -purkide tootjaid maailmas. Klaas pole üksnes kaunis, vaid ka puhas, tervislik, täielikult ringlussevõetav ja seega kõige jätkusuutlikum jäik pakkematerjal. USA Ohios, Perrysburgis asuva peakorteriga O-I on eelistatud partner paljudele maailma juhtivatele toidu- ja joogibrändidele.

Me loome innovaatilisi lahendusi kliendi muutuvateks vajadusteks, pakkudes tulemusena ikoonilisi pakendeid, mis aitavad kujundada kaubamärke üle kogu maailma. Oma mitmekülgse töötajaskonna toel, kuhu kuulub ligikaudu 24 000 inimest 70 tehases 19 riigis, saavutas O-I 2021. aasta kogutuluna 6,4 miljardit dollarit.

O-I Estonia AS asub ajaloolises asukohas, kus on klaasi valmistatud juba aastast 1879. Rohkem infot aadressil www.o-i.ee

Ametikoha kirjeldus

Ametikoha põhifunktsioon on seotud valmistoodangu kvaliteedi kontrollimisega, ebakvaliteetsete toodete hülgamisega ja kvaliteetsete toodete pakkimisega.

 

Oskused

Kasuks tuleb eelnev töö tootmises ning kvaliteedi alal

Lisateave

Pakume tööd 12 tunnistes vahetustes graafikuga 2 päeva tööl, 2 päeva vaba, 2 ööd tööl ja 2 päeva vaba.  Keskmine tasu kuus sõltuvalt tundidest on 1800 euri bruto.

Lisaks pakume koolitusi, lahedad meeskonnaüritusi, suve- ja talvepidu, tasume oma töötajate laste lasteaia tasud, maksame erinevaid toetusi, tähistame tööjuubeleid ja igakuiseid edukaid tootmistulemusi. Meil on olemas ettevõtte jõusaal, saunad ja lisaks toredad spordiüritused. Vaata meie tegevus meie facebooki lehelt. Kui tunned, et võiksid liituda meie toreda meeskonnaga siis kandideeri kohe. Kuulutus on aktiivne kuni sobiva kandidaadi leidmiseni.

 

Privaatsuseeskirjad