Młodszy Specjalista ds. Przetwarzania Danych

  • Full-time
  • Career Site Team: Operations

Job Description

Chcesz pracować w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku, w pracy, w której masz jasno wyznaczony zakres obowiązków i odpowiedzialne zadania, ale nie musisz mierzyć się z mitycznym korporacyjnym targetem? Swobodnie rozmawiasz po angielsku, a na studiach miałaś/eś do czynienia z Excelem?

To świetnie się składa, bo do Nielsen Operations Center poszukujemy osób właśnie takich jak Ty!

Młodszy Specjalista ds.Przetwarzania Danych dostarcza procesy niezbędne do tworzenia bazy danych lub raportów dla naszych klientów (liderów branży FMCG). Procesy te to m.in.: ocena poprawności danych, kodowanie charakterystyk produktów, tworzenie ustawień baz danych, zarządzanie próbkami danych.

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja poprawności i kompletności danych, które otrzymujemy od naszych partnerów,

  • Tworzenie baz danych i cyklicznych raportów dla klienta zgodnie z jego oczekiwaniami;

  • Dokonywanie zmian i aktualizacja baz danych;

  • Kontakt z klientami wewnętrznymi czyli kolegami z NielsenIQ pracującymi w różnych europejskich miastach;

  • Praca w międzynarodowych zespołach, w dużej mierze w języku angielskim;

  • Zrozumienie działania różnych rynków i kategorii branży FMCG w różnych krajach;

  • Ulepszanie i usprawnianie naszych wewnętrznych procesów.

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),

  • Dyplom wyższej uczelni, preferowane obszary nauk ścisłych lub ekonomicznych (możesz też być studentem dyspozycyjnym do pracy na pełen etat),

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel lub Google Sheets,

  • Zdolności analityczne i postawa zorientowana na szukanie rozwiązań,

To oferujemy:

  • umowę o pracę

  • opiekę medyczną w Medicover

  • platformę benefitową

  • indywidualne ścieżki kariery

  • programy rozwojowe i szkolenia w formie grywalizacji

  • super lokalizację: metro Dworzec Gdański

  • dodatkowe dni urlopowe

Additional Information

About NielsenIQ

NielsenIQ is a global measurement and data analytics company that provides the most complete and trusted view available of consumers and markets worldwide. We provide consumer packaged goods manufacturers/fast-moving consumer goods and retailers with accurate, actionable information and insights and a complete picture of the complex and changing marketplace that companies need to innovate and grow. Our approach marries proprietary NielsenIQ data with other data sources to help clients around the world understand what’s happening now, what’s happening next, and how to best act on this knowledge.  We like to be in the middle of the action. That’s why you can find us at work in over 90 countries, covering more than 90% of the world’s population. For more information, visit www.niq.com.

NielsenIQ is committed to hiring and retaining a diverse workforce. We are proud to be an Equal Opportunity/Affirmative Action-Employer, making decisions without regard to race, color, religion, gender, gender identity or expression, sexual orientation, national origin, genetics, disability status, age, marital status, protected veteran status or any other protected class.

Privacy Policy