Frontend developer

  • IT park Osijek 1, Osijek, Osječko-baranjska županija, Croatia
  • Zaposlenici mogu raditi na daljinu
  • Puno radno vrijeme

Opis tvrtke

Mono d.o.o. jedan je od vodećih hrvatskih izvoznika softvera te dobitnik brojnih domaćih i međunarodnih nagrada i priznanja za uspjeh u poslovanju. S gotovo 20 godina iskustva rada u brojnim industrijama i uz usklađen tim od više od 150 poslovnih analitičara, project managera, developera, dizajnera i testera, pokrivamo sve aspekte projektiranja i izrade softvera. Implementirali smo vrhunska rješenja, kako za startupe s jedinim zaposlenikom, tako i za velike multinacionalne kompanije. Od medicine i farmacije do bankarstva i financija, preko transportnog sektora i energetike, sve do ljudskih resursa, nekretnina ili turizma - imamo znanje, iskustvo i strast za stvaranjem naprednih softverskih rješenja. Aktivno radimo na rastu i razvoju stručne zajednice.

U potrazi smo za kandidatima svih razina iskustva.

Opis posla

Za naš developerski tim tražimo nove kolege frontendaše koji će raditi na razvoju klijentske funkcionalnosti naših web aplikacija. Kao dio većeg tima, surađivat ćeš s backend developerima na razvoju intuitivnih, brzih i skalabilnih rješenja u JavaScriptu i pripadajućim aplikativnim okvirima.

Kvalifikacije

U CV-u naših potencijalnih kolega frontend developera voljeli bismo vidjeti sljedeće - svi navedeni uvjeti NE moraju biti zadovoljeni, posebno za juniorske pozicije:

  • 1 godinu iskustva u programiranju
  • portfolio s dosadašnjim radovima i uvid u kod
  • dobro poznavanje HTML-a i CSS-a
  • poznavanje JavaScript-a i nekih od njegovih frameworka (Angular, React)
  • poznavanje Git-a te osnova HTTP-a i srodnih protokola
  • dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu

U potencijalnim kandidatima za mjesto u našem timu prvenstveno tražimo znanje, volju i korektan stav prema poslu, klijentima, kolegama i poslodavcu, odnosno:

  • pozitivan pristup poslu i proaktivnost
  • posvećenost detaljima na projektima
  • istraživačke sposobnosti (lociranje problema)
  • timski duh i samostalnost u radu kada je potrebno
  • želju za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologija
  • odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima

Dodatne informacije

Zauzvrat nudimo:

  • fleksibilno radno vrijeme
  • kombinaciju udaljenog rada i rada u uredu
  • full-remote od starta za seniore
  • plaću prema znanju i iskustvu
  • redovan rast plaće u skladu s napredovanjem i evaluacijama rada
  • bonuse za radne rezultate
  • božićnice, jubilarne i druge prigodne nagrade
  • projekte “koji znače” i uz koje ćeš stalno učiti, razvijati se i iskorištavati svoj potencijal (npr. brojni projekti u medicini, veterini ili farmaciji)
  • napredne tehnologije i velike inozemne klijente
  • minimum hijerarhije i agilni pristup
  • rad s iznadprosječnom ekipom
  • vrhunski radni prostor
  • brojne ostale pogodnosti

Možeš nam se javiti i na posao[at]mono.hr

*Mjesto rada: Osijek.
*Mogućnost full-remote rada od starta za seniore. Kandidati s manje iskustva obavezni su raditi on-site u našem uredu u Osijeku tijekom prvih 6 mjeseci onboardinga te po isteku navedenog roka postoji mogućnost za remote u potpunosti.
*Remote opcija odnosi se na kandidate iz udaljenih mjesta.

Još bi te moglo zanimati...

Jedni smo od vodećih hrvatskih izvoznika softvera i aplikacija u cijeli svijet, a radimo većinom za američke klijente. Iza nas su stotine uspješnih projekata (desktop, web, mobile, cloud-based & embedded custom rješenja) u branšama poput medicine, farmacije, veterine, bankarstva, financija, građevine, nekretnina, transporta... Dobitnici smo velikog broja priznanja, a u zadnje smo dvije godine proglašavani najboljom hrvatskom IT tvrtkom po financijskim pokazateljima.
Razvijamo i vlastite proizvode (Baasic, MonoX, eCTD Office, Clokke). Novi projekti naglasak stavljaju na napredne tehnologije kao što su AI, machine learning i data science, a neki od proizvoda na kojima radimo već jesu ili imaju potencijal postati globalno uspješnima.

Jedni smo od inicijatora izgradnje IT parka Osijek, gdje smo uselili u trenutačno najmoderniju poslovnu zgradu toga tipa. Imamo vlastiti stipendijski program za studente te aktivno sudjelujemo u poboljšanju obrazovnih programa.
Za sve su zaslužni naši ljudi - rastući tim od 150 developera, business analysta, project managera, dizajnera i testera.

U Monu bismo voljeli vidjeti i tebe, ako želiš biti dio velike IT priče iz Osijeka!

Više o nama,
tehnologijama koje koristimo i projektima:
Web (HR): mono.hr
Web (EN): mono.software
LinkedIn: linkedin.com/company/mono-software-ltd-
Facebook: facebook.com/mono.software
Twitter: @monosoftware
Dribble: dribbble.com/monosoftware
Instagram: @mono.software

Pravila zaštite privatnostiOznaka