Web developer

  • Bihaćka ul. 1D, 31000, Osijek, Croatia
  • Zaposlenici mogu raditi na daljinu
  • Puno radno vrijeme

Opis tvrtke

Pokreću nas znanje, strast i iskustvo u stvaranju naprednih softverskih rješenja

Mono d.o.o. jedan je od vodećih hrvatskih izvoznika softvera te dobitnik mnogobrojnih domaćih i međunarodnih nagrada i priznanja. Uz 17 godina iskustva u mnogim industrijama i usklađen tim od približno stotinu poslovnih analitičara, developera, dizajnera i testera, pokrivamo sve aspekte projektiranja i izrade softvera. Implementirali smo vrhunska rješenja za startupe i velike multinacionalne kompanije - u područjima od medicine i farmacije, preko bankarstva i financija, transportnog sektora i energetike, sve do ljudskih resursa, nekretnina i turizma. Aktivno radimo na rastu i razvoju stručne zajednice putem udruge Osijek Software City, čiji smo jedini od osnivača. Uskoro postajemo i prvi stanari IT parka Osijek, budućeg regionalnog tehnološkog središta.

Opis posla

Na ovoj poziciji radit ćeš na web rješenjima u ASP.NET frameworku uz korištenje programskog jezika C# te s relacijskim bazama podataka poput PostgreSQL-a, kao i na razvoju kompleksnih cloud rješenja za više industrija. Bit ćeš uključen/a u sve aspekte izrade arhitekture, dizajna, razvoja, testiranja i deploymenta naših rješenja.

Kvalifikacije

Od tebe očekujemo:

  • minimalno 1 godinu iskustva u razvoju web aplikacija
  • dobro poznavanje rada sa SQL bazama podataka
  • dobro poznavanje principa agilnog pristupa razvoju softvera
  • (poželjno) iskustvo u C# i ASP.Net frameworku ili u drugim objektno orijentiranim jezicima
  • (poželjno) poznavanje JavaScripta i nekih od njegovih modernijih klijentskih frameworka
  • da nam možeš pokazati strukturu i kod nekih od svojih rješenja (npr. linkovi na GitHub)
  • odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima s naglaskom na dobro znanje engleskog jezika
  • posvećenost detaljima na projektima i pozitivan pristup poslu
  • timski duh, ali i samostalnost u radu kada je potrebno
  • želju za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologija.

Što možeš očekivati od nas?

  • osobni i profesionalni razvoj: rad na izazovnim i uzbudljivim in-house i klijentskim projektima baziranima na najmodernijim tehnologijama, u dinamičnom okruženju i poticajnoj radnoj atmosferi uz mogućnost djelomičnog rada remote
  • mentorstvo: na svakom početku dobro je imati nekoga tko ti može pomoći i voditi te kroz nove izazove; zato u Monu imamo iskusne i stručne mentore, interne radionice i izazove koji pomažu u jačanju znanja i samopouzdanja
  • edukacije & team buildinge: organiziramo team buildinge, odlaske na konferencije i edukacije te angažman u zajednici (Osijek Software City, DIO, Digital Design Academy, KulenDayz, CodeCAMP...)
  • konkretna primanja & napredovanje: tražimo iznadprosječne pojedince pa su benefiti u vidu plaća i bonusa, uređaja i softvera, stručnih edukacija, te ulaganja u profesionalni razvoj i ostaloga, također iznadprosječni, motivirajući i primjereni rezultatima rada
  • Tim s velikim T: radimo žestoko, ali se i dobro zabavljamo - njegujemo opuštenu atmosferu s minimumom hijerarhije i dobrom energijom u uredu

Dodatne informacije

Nudimo:

  • izazovne projekte i velike klijente
  • rad u cutting-edge tehnologijama
  • mogućnost napredovanja
  • osobni i profesionalni razvoj
  • edukacije i usavršavanja
  • rad s iznadprosječnim pojedincima
  • interne radionice jačanja znanja i samopouzdanja
  • mentorstvo od prvoga dana

  • konkurentne plaće
  • subvencioniranje stanovanja
  • božićnice, jubilarne i druge prigodne nagrade
  • bonuse za radne rezultate
  • pokrivanje troškova korištenja mobitela u tarifi
  • fleksibilno radno vrijeme
  • mogućnost djelomičnog rada remote

  • dobru energiju, opuštenu i poticajnu radnu atmosferu
  • minimum hijerarhije i agilni pristup
  • dinamično radno okruženje
  • angažman u stručnoj zajednici
  • team buildinge...

*Obavezan rad on-site 6 mjeseci (u našem uredu u Osijeku). Po isteku navedenog roka postoji mogućnost remote rada u potpunosti (za kandidate iz udaljenih mjesta).

Posjeti našu web stranicu i saznaj više o nama:
mono.hr i mono.software.

Pravila zaštite privatnostiOznaka