Studentska praksa - stipendija

  • Bihaćka ul. 1, 31000, Osijek, Croatia
  • Stažiranje

Opis tvrtke

Pokreću nas znanje, strast i iskustvo u stvaranju naprednih softverskih rješenja

Mono d.o.o. jedan je od vodećih hrvatskih izvoznika softvera te dobitnik mnogobrojnih domaćih i međunarodnih nagrada i priznanja. Uz 17 godina iskustva u mnogim industrijama i usklađen tim od približno stotinu poslovnih analitičara, developera, dizajnera i testera, pokrivamo sve aspekte projektiranja i izrade softvera. Implementirali smo vrhunska rješenja za startupe i velike multinacionalne kompanije - u područjima od medicine i farmacije, preko bankarstva i financija, transportnog sektora i energetike, sve do ljudskih resursa, nekretnina i turizma. Aktivno radimo na rastu i razvoju stručne zajednice putem udruge Osijek Software City, čiji smo jedini od osnivača. Uskoro postajemo i prvi stanari IT parka Osijek, budućeg regionalnog tehnološkog središta.

Opis posla

Mono studentska praksa i stipendija FAQ

Tko se može prijaviti?
Za Mono stručnu praksu i stipendiju mogu se prijaviti isključivo studenti računarstva i srodnih područja.

Zašto baš Mono?
Kroz našu praksu steći ćeš konkretna znanja potrebna za početak rada u struci. Još važnije, imat ćeš priliku učiti od iskusnih i vrhunskih stručnjaka u stabilnoj tvrtki koja kontinuirano raste, niže priznanja te brine o svojim zaposlenicima.

Imam li šansu za zaposlenjem nakon prakse/stipendije?
Da. Ako praksu uspješno završiš i pokažeš nam da te jednostavno moramo zadržati u našem timu, ponudit ćemo ti posao na poziciji Junior web developera (preko studentskog ugovora). Kod nas ćeš imati priliku nastaviti razvijati vještine i stjecati nova znanja o osnovnim i naprednim tehnologijama (AI, machine learning, deep learning...).

Kako se postaje Mono stipendist?
Sve informacije o stipendijama u tekućoj akademskoj godini potraži u ovom postu: https://www.mono.hr/2019/10/16/studentske-stipendije-2019/.

Kvalifikacije

Od tebe očekujemo iskustvo u programiranju te osnovno poznavanje web tehnologija.

Dodatne informacije

Što Mono nudi svojim zaposlenicima?

  • osobni razvoj: rad na izazovnim i uzbudljivim in-house i klijentskim projektima baziranima na najmodernijim tehnologijama, u dinamičnom okruženju i poticajnoj radnoj atmosferi
  • mentorstvo: na svakom početku dobro je imati nekoga tko ti može pomoći i voditi te kroz nove izazove - zato u Monu imamo mentore, interne radionice i izazove koji pomažu u jačanju znanja i samopouzdanja
  • Tim s velikim T: radimo žestoko, ali se i dobro zabavljamo - njegujemo opuštenu atmosferu s minimumom hijerarhije i dobrom energijom u uredu
  • edukacije & team building: organiziramo team building, odlaske na konferencije i edukacije te angažman u zajednici (Osijek Software City, DIO, Digital Design Academy, KulenDayz, CodeCAMP...)
  • konkretna primanja & napredovanje: tražimo iznadprosječne pojedince pa su benefiti u vidu plaća i bonusa, uređaja i softvera, edukacija, ulaganja u profesionalni razvoj i ostaloga, također iznadprosječni, motivirajući i primjereni rezultatima rada.

Posjeti našu web stranicu i saznaj više o nama:
mono.hr i mono.software.