Employer Branding Junior Consultant

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w strategicznym employer brandingu i komunikacji wewnętrznej. Tworzymy rozwiązania komunikacyjne, które pozwalają naszym klientom – polskim i międzynarodowym firmom, często liderom w swoich branżach – przyciągać, rekrutować i angażować pracowników.

Kogo szukamy?

Najczęściej pracujemy przy dużych i złożonych projektach, ale (przynajmniej na początek) nie oczekujemy od Ciebie wiedzy czy praktyki. Szukamy osoby, która:

  • czuje się jak ryba w wodzie, wymyślając i prezentując własne koncepcje,
  • świetnie odnajduje się w realizacji, bo zajmujemy się nie tylko wymyślaniem, ale przede wszystkim wdrażaniem pomysłów w życie,
  • lubi kontakt z ludźmi (osobisty i telefoniczny, np. z dostawcami czy klientami),
  • odnajduje się w pracy przy projektach charakteryzujących się dużą zmiennością i wielowątkowością,
  • ma lekkie pióro i potrafi tworzyć krótkie formy, np. na social media.

Opis stanowiska

Co będziesz z nami robić?

  • TL/DR: ogarniać!
  • Pracować przy projektach EB (zewnętrznych i/lub wewnętrznych) realizowanych na rzecz klientów,
  • Brać udział w wypracowaniu koncepcji kreatywnych i tworzeniu planów operacyjnych,
  • Wspierać realizację planów operacyjnych, a z czasem również brać udział w spotkaniach i kontaktować się z klientem,
  • Utrzymywać relacje z dostawcami i partnerami,
  • Ogarniać tematy, jak to w agencji: pilnowanie budżetu w Excelu, prezentacje, oferty, spotkania...

Kwalifikacje

Czego oczekujemy?

  • Świetnej organizacji pracy i tzw. ogólnego ogarnięcia na wysokim poziomie.
  • Znajomości angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.
  • Realnego zainteresowania komunikacją i/lub employer brandingiem.
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w obszarze komunikacji lub działalność w organizacji studenckiej.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Rozwijającą pracę przy ciekawych projektach i bardzo dużą różnorodność (zadań, projektów, wyzwań, z którymi mierzymy się w codziennej pracy).
  • Duże możliwości rozwoju w oparciu o współpracę z ekspertami, wewnętrzną wymianę wiedzy.
  • Nieformalną atmosferę pracy.
  • Benefity, m.in.: opiekę medyczną, kartę myBenefit, możliwość nauki języka angielskiego w godzinach pracy, budżet szkoleniowy.
  • Sporą elastyczność, w tym ruchome godziny pracy (nie siedzimy po nocach ani w weekendy) i dodatkowe dni wolne w Wigilię i urodziny.
  • Workation w naszym gdańskim biurze, 10 minut od plaży :)

P.S Wszyscy, bez względu na stanowisko, czasami robimy rzeczy, od których może spaść z głowy korona, więc jeśli ją nosisz na co dzień – nie aplikuj!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami :)

Polityka prywatnościZnak firmowy