Project assistant

  • Dolna 17, 00-773 Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w budowaniu wizerunku pracodawcy (employer branding) – działamy na pograniczu konsultingu HR oraz marketingu. Tworzymy strategie i realizujemy działania komunikacyjne, które pozwalają naszym klientom – polskim i międzynarodowym firmom, liderom w swoich branżach – przyciągać, rekrutować i utrzymywać pracowników oraz budować ich zaangażowanie. Nasz zespół to 20 osób o bardzo różnych charakterach i doświadczeniu, za to z podobnym poczuciem humoru i ogromną chęcią robienia naprawdę fajnych rzeczy. Pracujemy w znacznym stopniu zdalnie, ale co kilka tygodni spotykamy się wszyscy na żywo.

Opis stanowiska

Współpraca z zespołem projektowym (i/lub Project Managerem) i bieżące wsparcie realizowanych projektów poprzez:

  • Wyszukiwanie rozmaitych danych i zbieranie informacji,
  • Kontakty z dostawcami,
  • Wycenę usług,
  • Kontrolę obiegu dokumentów (faktury, zamówienia, umowy),
  • Tworzenie i aktualizację baz danych (w Excelu).

Kwalifikacje

Czego oczekujemy?

  • Świetnej organizacji czasu i mega ogarnięcia   (mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy, w której ważne było zarządzanie własną pracą i wspieranie operacyjne działań innych osób).
  • Otwartości na ludzi (nie boisz się podnieść słuchawki i do kogoś zadzwonić) i maszyny (dostaniesz laptopa z MS Office : musisz znać Excela i wiedzieć, jak sprawić, żeby slajdy w PowerPoincie wyglądały profesjonalnie).
  • Proaktywności i szukania rozwiązań (np. to, że nigdy nie wcześniej nie kupowaliśmy defibrylatorów dla naszego klienta, nie oznacza, że się tego nie podejmiemy).
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – czasem dzwoni zagraniczny klient i trzeba zrozumieć, o co pyta.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

    • Zatrudnienie na umowę o pracę lub – jeśli tak wolisz – B2B.
    • Porządny sprzęt i gadżety ułatwiające pracę z domu.
    • Sporą elastyczność (praca hybrydowa, ruchome godziny pracy).
    • Możliwość nauki od doświadczonych  (i komunikatywnych) Project Managerów .
    • Możliwość pracy dla znanych marek przy projektach, których efekty można zobaczyć chodząc po ulicach czy śledząc media.
    • Nieformalną atmosferę pracy w zgranym zespole, regularne spotkania integracyjne i dużo śmiechu na cotygodniowych callach,
    • Oraz ogólnie: dużą różnorodność zadań, tematów, klientów, ludzi…

    Przebieg procesu rekrutacji

    1. Analiza aplikacji.
    2. Zdalna rozmowa z wybranymi kandydatami – chcemy Cię poznać, porozmawiać o oczekiwaniach dotyczących pracy i tego stanowiska. Poprosimy Cię również o przygotowanie małego researchu i rozwiązanie zadania w Excelu (ten etap zajmie ok. 60 minut).
    3. Decyzja, którą może poprzedzić dodatkowa krótka (20-30 minut) rozmowa.

    P.S Wszyscy, bez względu na stanowisko, czasami robimy rzeczy, od których może spaść z głowy korona, więc jeśli ją nosisz na co dzień – nie aplikuj!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami :)

    Polityka prywatnościZnak firmowy