(Senior) Consultant

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w strategicznej komunikacji.

Tworzymy strategie i realizujemy działania komunikacyjne, które pozwalają naszym klientom – polskim i międzynarodowym firmom, liderom w swoich branżach – przyciągać, rekrutować i utrzymywać pracowników oraz budować ich zaangażowanie. Nasz zespół to 20 osób o bardzo różnych charakterach i doświadczeniu, za to z podobnym poczuciem humoru i ogromną chęcią robienia naprawdę fajnych rzeczy. Pracujemy w znacznym stopniu zdalnie, ale co kilka tygodni spotykamy się wszyscy na żywo.

Kogo szukamy?

Najczęściej pracujemy przy dużych i złożonych projektach, których realizacja wymaga wiedzy i praktyki, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem (również tym życiowym). Takich, które będą w stanie wnieść wartość dodaną nie tylko dla naszych klientów, ale również do naszego zespołu. Chcemy nieustannie iść do przodu i się rozwijać, dlatego szukamy osób inspirujących oraz ambitnych. Takich, które biurowa półka z EFFIE, Sabre czy Złotymi Spinaczami będzie dodatkowo motywować, a nie paraliżować, bo nie zamierzamy spocząć na laurach.

Opis stanowiska

Co będziesz z nami robić?

  • TL/DR: ogarniać!
  • Pracować przy projektach komunikacyjnych realizowanych na rzecz naszych klientów.
  • Brać udział w wypracowaniu koncepcji kreatywnych i tworzeniu planów operacyjnych.
  • Prowadzić bieżące działania komunikacyjne.
  • Zapewniać bieżącą obsługę i zarządzać relacjami z klientami.
  • Utrzymywać relacje z dostawcami.
  • Ogarniać tematy, jak to w agencji: pilnowanie budżetu w Excelu, prezentacje, oferty, spotkania...

Kwalifikacje

Czego oczekujemy?

TL/DR: ogarnięcia. Dużo ogarnięcia.

Poza tym:

  • Umiejętności wyjścia poza swoją bańkę komunikacyjną. Nasi klienci komunikują się z bardzo różnymi grupami celowymi, więc jeśli na świat patrzysz z góry szklanego wieżowca i nie rozumiesz, co dzieje się na parterze – pewnie się nie dogadamy.
  • Min. 2-letniego (Consultant) lub 5-letniego (Senior Consultant) doświadczenia (najchętniej agencyjnego) w PR, marketingu lub komunikacji korporacyjnej.
  • "Czucia" digitalu i rozumienia cyfrowych kanałów komunikacji.
  • Znajomości angielskiego min. na poziomie B2  (umożliwiającej udział w spotkaniach czy opracowywanie materiałów w tym języku).
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • Dystansu do siebie :)))

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Możliwość bardzo bliskiej, partnerskiej współpracy z klientami (często czujemy się jak członkowie wewnętrznego zespołu).
  • Bardzo dużą różnorodność: zadań, projektów, klientów, ludzi, tematów rozmów na callach zespołowych, wyzwań, z którymi mierzymy się w codziennej pracy...
  • Duże możliwości rozwoju w oparciu o współpracę z ekspertami, wewnętrzną wymianę wiedzy, a także zewnętrzne szkolenia i konferencje, także międzynarodowe.
  • Benefity, w tym: opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowany kurs języka angielskiego.
  • Sporą elastyczność, w tym ruchome godziny pracy (nie siedzimy po nocach ani w weekendy) i dodatkowy dzień wolny w Wigilię.
  • Współpracę w oparciu o B2B lub umowę o pracę – do wyboru.

Przebieg procesu rekrutacji

  1. Analiza aplikacji.
  2. Rozmowa wstępna z wybranymi kandydatami (zdalnie, ok. 20-30 minut) – chcemy Cię poznać oraz porozmawiać o oczekiwaniach dotyczących pracy i tego stanowiska.
  3. Mini case-study – chcemy się dowiedzieć, jak podchodzisz do projektów i myślisz o komunikacji korporacyjnej.
  4. Rozmowa końcowa (zdalnie, ok. 1,5 godziny) – chcemy porozmawiać o Twoim rozwiązaniu, zadać Ci dodatkowe pytania i móc podjąć decyzję, czy możemy Cię zaprosić do naszego zespołu :)

P.S Wszyscy, bez względu na stanowisko, czasami robimy rzeczy, od których może spaść z głowy korona, więc jeśli ją nosisz na co dzień – zastanów się, czy jesteśmy dla Ciebie dobrym miejscem!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami :)

Polityka prywatnościZnak firmowy