(Junior) Content Specialist

  • Dolna 17, 00-774 Warszawa, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w employer brandingu

Od wielu lat zajmujemy się tym, co lubimy i potrafimy robić najlepiej – pomagamy naszym klientom budować marki pracodawcy. Łączymy badania, HR, PR i marketing, aby docierać do odpowiednich kandydatów oraz tworzyć pracownikom wyjątkowe miejsca pracy.

Opis stanowiska

Co robimy?

  • Rozmawiamy ze świetnymi ludźmi o tym, co najbardziej lubią w swojej pracy, i przekazujemy to dalej światu.
  • Piszemy dużo artykułów (czasem do „Forbesa”, czasem dla „Przyjaciółki”), za które dostajemy sporo nagród, więc chyba się podobają.
  • Wymyślamy posty na social media – takie, które się lajkują i do tego są nie o kotkach, ale np. o scrum masterach.
  • Poza tym prowadzimy typowe #agencylife, chociaż chwilowo 100% zdalnie: robimy burze, wymyślamy efekty wow, walczymy z asapami, ogarniamy szalone pomysły klientów, chodzimy po konferencjach (chwilowo jedynie online) i robimy sobie fotki na insta, o takie: https://www.instagram.com/employer_branding/.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy?

  • Na pewno potrafisz pisać i naprawdę wiesz, gdzie wstawić przecinek (mile widziana umiejętność tworzenia tekstów w języku angielskim).
  • Odróżniasz półpauzę od pauzy, a słowo bękart nie kojarzy ci się wyłącznie z taką jedną bitwą.
  • Lubisz być na bieżąco – tu niby wiesz, jaka jest sytuacja na rynku pracy, bo czytasz „Puls Biznesu”, ale od czasu do czasu (oczywiście przez przypadek) wejdziesz na Pudelka i zobaczysz, co u kogo słychać.
  • Ogarniasz social media, przez co zdarza ci się komuś powiedzieć „OK boomer” czy „stare, już dawno było na MLH”.
  • Wiesz, że #agencylife to nie tylko brokat na eventach, ale przede wszystkim kawał ciężkiej roboty (bo ktoś ten brokat musi rozsypać).

Chętnie cię wszystkiego nauczymy, ale musimy mieć pewność, że potrafisz dobrze pisać (tak, nie jest to niestety takie oczywiste), dlatego oprócz CV prześlij nam 2-3 teksty swojego autorstwa, które świadczą o tym, że jesteś w stanie pisać na każdy temat :)

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Jesteśmy elastyczni, a przez wiadomą sytuację od dłuższego czasu pracujemy w 100% zdalnie (ale onboarding z krwi i kości cię nie ominie!).
  • Siedzenie w miejscu przy paprotce to nie u nas, więc będziesz chodzić (póki co do drugiego pokoju) na konferencje i szkolenia, bo trzeba się uczyć – taką mamy branżę.
  • Zespół co prawda nie jest taki super młody (nie mamy stażystów) ani dynamiczny (pozdrawiamy kartę sportową), ale to dobre dziewczyny i chłopaki, którzy wiele potrafią.

PS Wszyscy, bez względu na stanowisko, czasami robimy rzeczy, od których może spaść z głowy korona, więc jeśli ją nosisz na co dzień – nie aplikuj!

Polityka prywatnościZnak firmowy