Internal Communication & Employee Experience Manager

  • Dolna 17, 00-774 Warszawa, Poland
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w strategicznym employer brandingu.

Od wielu lat zajmujemy się tym, co lubimy i potrafimy robić najlepiej – pomagamy naszym klientom budować wizerunek pracodawcy. Łączymy HR, PR i marketing, aby docierać do odpowiednich kandydatów, skutecznie ich rekrutować oraz tworzyć pracownikom wyjątkowe miejsca pracy.

Kogo szukamy?

Najczęściej pracujemy przy dużych i złożonych projektach, których realizacja wymaga wiedzy i praktyki, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem (również tym życiowym). Takich, które będą w stanie wnieść wartość dodaną nie tylko dla naszych klientów, ale również do naszego zespołu. Chcemy nieustannie iść do przodu i się rozwijać, dlatego szukamy osób inspirujących oraz ambitnych. Takich, które biurowa półka z EFFIE, Sabre czy Złotymi Spinaczami będzie dodatkowo motywować, a nie paraliżować, bo nie zamierzamy spocząć na laurach.

Dodatkowo, szukamy osoby świetnie zorganizowanej, której niestraszne jest tworzenie czegoś od podstaw, która chce wziąć odpowiedzialność i nie boi się zakasać rękawy, aby za jakiś czas zobaczyć efekty swojej pracy. Takiej, która wkrótce będzie mogła zostać "Head of...".

Opis stanowiska

  • Stworzenie i rozwój kompetencji w zakresie komunikacji wewnętrznej i doświadczeń pracowników w ramach usług MJCC.
  • Tworzenie i realizacja strategii w obszarze komunikacji wewnętrznej, doświadczenia i zaangażowania pracowników dla naszych klientów.
  • W miarę rozwoju kompetencji: budowanie zespołu i zarządzanie nim, do tego czasu – bieżąca współpraca z innymi osobami w agencji: grafikami, osobami tworzącymi treści itp.
  • Zarządzanie projektami realizowanymi na rzecz klientów (proces end2end: od udziału w spotkaniach ofertowych, przez wypracowanie koncepcji kreatywnych, aż po prowadzenie bieżących działań z obszaru komunikacji wewnętrznej oraz doradztwa na rzecz klientów).
  • Udział w zespołowych burzach kreatywnych i tworzeniu koncepcji na potrzeby przetargów i bieżącej pracy z klientami.

Kwalifikacje

  • Niekonwencjonalnego myślenia, dystansu do siebie i rzeczywistości oraz ciętego dowcipu – to koniecznie!
  • Umiejętności argumentowania swoich propozycji, gotowości do merytorycznej dyskusji i ciągłej nauki.
  • Dużego doświadczenia (min. 5 lat) w planowaniu i realizacji działań z obszaru komunikacji wewnętrznej zdobytego in-house lub w agencji/konsultingu (preferowane).
  • Lekkiego pióra i umiejętności tworzenia komunikacji skierowanej do zróżnicowanych grup docelowych – zarówno blue, jak i whitecollars.
  • Bycia na bieżąco z najnowszymi trendami w komunikacji wewnętrznej, zaangażowania i doświadczeń pracowników.
  • Wysokiej świadomości biznesowej i tzw. „consulting mindset”.
  • „Czucia” rynku pracy i działań z obszaru komunikacji wewnętrznej (lub PR korporacyjnego).
  • Bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego (prowadzenie spotkań i prezentacji, opracowywanie materiałów).
  • Świetnej organizacji pracy własnej i innych, dbałości o szczegóły.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Bardzo dużą różnorodność: zadań, projektów, klientów, ludzi, tematów rozmów na callach zespołowych, wyzwań, z którymi mierzymy się w codziennej pracy...
  • Dużą samodzielność i możliwość realizowania własnych pomysłów (w tym w obszarze rozwoju zespołu i kompetencji firmy w zakresie komunikacji wewnętrznej).
  • Współpracę w oparciu o B2B lub umowę o pracę – do wyboru.
  • Benefity, w tym: opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowany kurs języka angielskiego.
  • Sporą elastyczność, w tym ruchome godziny pracy (nie siedzimy po nocach) i dodatkowy dzień wolny w Wigilię.

Przebieg procesu rekrutacji

  1. Analiza aplikacji
  2. Rozmowa wstępna z wybranymi kandydatami (zdalnie, ok. 20-30 minut) – chcemy Cię poznać oraz porozmawiać o oczekiwaniach dotyczących pracy i tego stanowiska
  3. Mini case-study – chcemy się dowiedzieć jak podchodzisz do projektów i myślisz o komunikacji wewnętrznej
  4. Rozmowa końcowa (zdalnie, 1-2 godziny) – chcemy porozmawiać o Twoim rozwiązaniu, zadać Ci dodatkowe pytania i móc podjąć decyzję, czy możemy Cię zaprosić do naszego zespołu :)

P.S Wszyscy, bez względu na stanowisko, czasami robimy rzeczy, od których może spaść z głowy korona, więc jeśli ją nosisz na co dzień – nie aplikuj!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami :)

Polityka prywatnościZnak firmowy