Graphic Designer

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w strategicznym employer brandingu (czytaj: pomagamy firmom docierać do kandydatów, rekrutować ich oraz zatrzymywać w organizacji kluczowych pracowników).

Mamy to szczęście, że zajmujemy się tym, co lubimy, dlatego nie wyobrażamy sobie, że Ty będziesz mieć inaczej. W naszej pracy łączymy różne obszary HR, PR i marketingu, więc szukamy ludzi z otwartą głową, którzy nie boją się szukać nowych dróg i pomysłów oraz eksperymentować. Naszym klientom oferujemy kompleksowy produkt, dlatego mamy na pokładzie badaczy, strategów oraz speców od komunikacji, ale na koniec dnia i tak żaden z projektów nie ujrzy światła dziennego bez super grafika! Sprawdź, może to Ciebie szukamy?

Opis stanowiska

Co będziesz robić?

  • wspierać naszych accountów w tworzeniu strategii i kampanii komunikacyjnych oraz przekładać ich (i swoje!) pomysły na kreacje dla klientów (Key Visuals),
  • przygotowywać projekty graficzne na potrzeby internetu i druku (zarówno małe – bannery, infografiki, plakaty, ulotki, broszury, jak i większe formaty - outdoor, pojazdy),
  • tworzyć animacje i montować proste video na potrzeby mediów społecznościowych – jeżeli potrafisz ;).

Dodatkowe informacje

Masz szansę zostać naszą ikoną designu, jeśli:

  • myślisz obrazami, rozumiesz zasady kompozycji i śledzisz trendy w grafice,
  • masz doświadczenie w przygotowywaniu kreacji reklamowych, a Twoje portfolio dowodzi, że rozumiesz różnice między outdoorem, ulotką a banerem online,
  • czujesz digital i wiesz, co aktualnie „hula w internetach”,
  • projektowanie identyfikacji wizualnej to dla Ciebie bułka z masłem,
  • brandbook jest dla Ciebie inspiracją, nie ograniczeniem,
  • dbasz o jakość i szczegóły swoich projektów, ale podchodzisz do nich z dystansem (ze spokojem przyjmiesz informację: „plik .FINALv10ostateczna wraca jednak do pierwotnej wersji”),
  • przynajmniej od roku wiesz z czym się je #agencylife (i nie tylko Cię to nie przeraża, ale nawet kręci!),
  • wiesz co oznacza maksymalne nafarbienie 240% i jakie proporcje kolorów powinny mieć neutralne elementy na zdjęciach.

Co oferujemy?

  • pracę dla znanych brandów, z którymi regularnie zdobywamy wiele nagród (w Polsce i za granicą),
  • możliwość realizowania wizji artystycznych i pracy przy ciekawych projektach,
  • dofinansowanie opieki medycznej i nauki języka angielskiego,
  • nieformalną atmosferę pracy: w biurze, a często w domu lub na drugim końcu świata,
  • współpracę w wybranym przez Ciebie modelu – UoP lub B2B.

Wyślij nam próbkę swoich prac (link do strony/portfolio) i CV, jeśli poczujemy Twój klimat, to chętnie pogadamy o tym, co moglibyśmy zrobić wspólnie :)

Polityka prywatnościZnak firmowy