Employer Branding Junior Consultant

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w strategicznym employer brandingu.

Od wielu lat zajmujemy się tym, co lubimy i potrafimy robić najlepiej – pomagamy naszym klientom budować wizerunek pracodawcy. Łączymy HR, PR i marketing, aby docierać do odpowiednich kandydatów, skutecznie ich rekrutować oraz tworzyć pracownikom wyjątkowe miejsca pracy.

Kogo szukamy?

Najczęściej pracujemy przy dużych i złożonych projektach, dlatego szukamy osób ambitnych, których nie przeraża multitasking i ilość zadań do wykonania. Chcemy nieustannie iść do przodu i się rozwijać, dlatego szukamy osób którym również na tym zależy.

Opis stanowiska

Co będziesz z nami robić?

Budować wizerunek wiodących pracodawców, którzy często są liderami w swoich branżach, czyli:

  • Proponować rozwiązania dla naszych klientów (u nas także "junior" może mieć wpływ na działania topowych pracodawców).
  • Tworzyć prezentacje, robić researche, przekopywać internety w poszukiwaniu nowych możliwoścy, czy dostawców, brać udział w callach i burzach mózgów itp. itd., typowe #agencylife.
  • Wdrażać to, co wymyśliliśmy (i to, co klient zaakceptował - to też element #agencylife ;)).
  • Współpracować z dostawcami i wszystkimi, od których zależy powodzenie projektu.
  • W skrócie: robić wszystko to, co przygotuje cię najpierw do roli EB consultanta, a w przyszłości senior consultanta, bo szukamy kogoś, kto nie boi się brać odpowiedzialności i w przyszłości samodzielnie chce zarządzać projektami EB.

Kwalifikacje

Wymagania (wszystkie są ważne)

  • TL;DR: ogarnięcie i racjonalne myślenie.
  • Rozwiązanie zadania rekrutacyjnego – Twoja lista 10 najlepszych kampanii EB z 2020 r. (szczegóły w sekcji "Przebieg procesu rekrutacji").
  • Jeśli masz na koncie działalność w organizacji studenckiej albo projekty akademickie, to masz u nas plus na starcie. Duży plus.
  • Wiedza, chociaż ogólna, co to ten employer branding (na rozmowie pytamy o ulubione kampanie), candidate experience i „Rolnik szuka żony” (pracujemy z różnymi grupami docelowymi, oj, bardzo różnymi).
  • Świadomość, że praca w agencji to nie tylko miłe spędzanie czasu w social media, czy instafriendly brokat na eventach, tylko kawał ciężkiej roboty (w końcu ktoś ten brokat musi rozsypać i jesteśmy to my). Jeśli przeraża cię np. pakowanie kartonów, robienie researchu czy ściganie kuriera, który utknął gdzieś na mieście z pilną paczką, od której zależy powodzenie jakiegoś projektu – nie aplikuj.
  • Rozumienie, że employer branding, to nie tylko event z hot-dogami na uczelni i rozdawanie trendy gadżetów, ale również plakat rekrutacyjny na tablicy parafialnej czy banner reklamowy na czyimś płocie. Musisz wiedzieć (albo chociaż czuć), jak można docierać do innych kandydatów niż koledzy z roku.
  • Angielski – należymy do globalnej sieci OneAgent, więc trzeba się umieć dogadać (zarówno ustnie, jak i pisemnie) z kolegami i koleżankami z Sydney czy Szanghaju.
  • Przesłanie (wraz z CV) rozwiązania naszego micro case-study.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Bardzo dużą różnorodność: zadań, projektów, klientów, ludzi, tematów rozmów na callach zespołowych, wyzwań, z którymi mierzymy się w codziennej pracy...
  • Duże możliwości rozwoju w oparciu o współpracę z ekspertami EB i wewnętrzną wymianę wiedzy.
  • Sporą elastyczność, w tym ruchome godziny pracy (nie siedzimy po nocach) i dodatkowy dzień wolny w Wigilię.
  • Możliwość połączenia pracy ze studiami, ale ze względu na specyfikę projektów oczekujemy dostępności w wymiarze min. 30h w tygodniu (dostępność full time będzie dodatkowym atutem).
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B (jeśli masz lub chcesz założyć firmę) – do wyboru.

Przebieg procesu rekrutacji (cały proces odbywa się zdalnie)

  1. Prześlij CV wraz z rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego! Zadanie: wskaż 10 wg Ciebie najciekawszych działań EB lub kampanii pracodawców, które miały miejsce w roku 2020 i do każdego dodaj 2-3 zdania uzasadnienia. Dodatkowe kudosy za uwzględnienie co najmniej 3 działań/kampanii skierowanych do kandydatów z branży IT/ technologia/ inżynieria oraz co najmniej 3 - do pracowników fizycznych (produkcja/ handel/ logistyka/ magazynowanie). Możesz uwzględnić kampanie z całego świata.
  2. Analiza zgłoszeń
  3. Rozmowa (60-90 minut) z wybranymi kandydatami

P.S. To jest ogłoszenie dla kogoś, kto nie tylko słyszał kiedyś o EB, czy nawet był na targach pracy, ale też wie, że chce spróbować swoich sił w branży – bo szukamy osób konkretnych :)

Polityka prywatnościZnak firmowy