Employer Branding (Senior) Consultant

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w employer brandingu

Od wielu lat zajmujemy się tym, co lubimy i potrafimy robić najlepiej – pomagamy naszym klientom budować wizerunek pracodawcy. Łączymy HR, PR i marketing, aby docierać do odpowiednich kandydatów, skutecznie ich rekrutować oraz tworzyć pracownikom wyjątkowe miejsca pracy.

Kogo szukamy?

Jesteśmy najczęściej nagradzaną agencją EB w Polsce. Opracowaliśmy wiele strategii. Stoimy za takimi kampaniami jak „Przetrwaj Sesję” dla Mondelēz, „Poczuj miętę” dla Capgemini czy „Witamy w zespole” dla McDonald's. Często pracujemy przy dużych i złożonych projektach, których realizacja wymaga wiedzy i praktyki, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem (również tym życiowym). Takich, które będą w stanie wnieść wartość dodaną nie tylko dla naszych klientów, ale również do naszego zespołu. Osób inspirujących, bo chcemy nieustannie iść do przodu i się rozwijać, oraz ambitnych, bo nie zamierzamy spocząć na laurach.

Opis stanowiska

  • Praca przy projektach EB realizowanych na rzecz klientów.
  • Udział w wypracowaniu koncepcji kreatywnych i tworzenie planów operacyjnych.
  • Prowadzenie bieżących działań komunikacyjnych offline i online.
  • Bieżąca obsługa i zarządzanie relacjami z klientami.
  • Zaangażowanie w działania new business – udział w spotkaniach, przygotowywanie ofert.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy?

  • Świetnej organizacji pracy i mega ogarnięcia na wysokim poziomie (pracujemy głównie z korporacjami, interesują nas tylko najwyższe standardy pracy).
  • Min. 2-letniego doświadczenia (najchętniej agencyjnego) w HR/PR/EB.

  • Znajomości angielskiego umożliwiającej udział w spotkaniach czy opracowywanie materiałów w tym języku (warunek konieczny).

  • Realnego zainteresowania employer brandingiem, orientacji w branży (najciekawsze kampanie, trendy, najważniejsze wydarzenia itp.).

  • Dojrzałości (jeśli nie wiesz, czego chcesz od życia i tylko „chcesz spróbować EB”, nie jesteśmy najlepszym miejscem).

  • Dystansu do siebie (You should speak sarcasm as your second language :))

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • Stanowisko na poziomie uzależnionym od dotychczasowego doświadczenia.

  • Rozwijającą pracę przy ciekawych projektach i bardzo dużą różnorodność (zadań, projektów, wyzwań, z którymi mierzymy się w codziennej pracy).

  • Możliwość współtworzenia branży EB w Polsce – nowych standardów, rozwiązań czy dobrych praktyk.

  • Duże możliwości rozwoju w oparciu o współpracę z ekspertami EB, wewnętrzną wymianę wiedzy, a także zewnętrzne szkolenia i konferencje, także międzynarodowe.

  • Dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowej i nauki języka angielskiego.

  • Nieformalną atmosferę pracy.

  • Sporą elastyczność (w tym ruchome godziny pracy, możliwość korzystania z pracy w domu).

  • Racjonalne godziny pracy (nie siedzimy po nocach, w weekendy pracujemy tylko wtedy, gdy obsługujemy jakiś event). Dodatkowy wolny dzień w Wigilię.

  • Biuro z huśtawkami i w pełni zaopatrzoną kuchnią (dobra kawa, kilkanaście rodzajów herbaty), do którego można się dostać windą towarową z windziarzem.

P.S Wszyscy, bez względu na stanowisko, czasami robimy rzeczy, od których może spaść z głowy korona, więc jeśli ją nosisz na co dzień – nie aplikuj!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wszystkimi kandydatami :)

Polityka prywatnościZnak firmowy