Research Executive

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy agencją specjalizującą się w employer brandingu

Od wielu lat zajmujemy się tym, co lubimy i potrafimy robić najlepiej – pomagamy naszym klientom budować marki pracodawcy. Łączymy badania, HR, PR i marketing, aby docierać do odpowiednich kandydatów, skutecznie ich rekrutować oraz tworzyć pracownikom wyjątkowe miejsca pracy.

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie badań – tworzenie narzędzi badawczych i prowadzenie badań (pracowników i kandydatów do pracy, częściej jakość, rzadziej ilość).
  • Rekrutacja respondentów – nawet jeśli to oznacza znalezienie i przekonanie do rozmowy wszystkich tych, którzy porzucili „korpoświat” i wyjechali w Bieszczady.
  • Analizowanie i raportowanie – a dokładniej dbanie o to, żeby klient zrozumiał, co wynika z badań.
  • Szukanie insightów – ważne jest, żeby z morza danych wydobyć to, co najciekawsze i najważniejsze.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy?

  • Zainteresowania tematyką badań i analiz – zdarza się nam analizować zagadki kryminalne, ale jednak częściej musimy znaleźć odpowiedź na pytanie, co zrobić, żeby pracownikom „żyło się lepiej”.
  • Znajomości metodologii badań społecznych i marketingowych.
  • Umiejętności przedstawiania wniosków z badań w czytelny dla klienta sposób – czyli przekładanie języka analityka na „ludzką mowę”.
  • Łatwego nawiązywania relacji i dystansu do siebie - zdarza nam się pośmiać z osób, które wytrzymują na diecie „od poniedziałku” przez 4 godziny, dopóki ktoś nie zadzwoni po pizzę.
  • Angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację.
  • Last but not least – ogarnięcia!

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

  • CIEKAWĄ i rozwijającą pracę badawczą przy projektach dla takich firm, że WOW.
  • Duże możliwości rozwoju w oparciu o współpracę z ekspertami EB, wewnętrzną wymianę wiedzy, a także zewnętrzne szkolenia i konferencje.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, benefity (dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowej i nauki języka angielskiego od poziomu B2).
  • Nieformalną atmosferę pracy.
  • Sporą elastyczność (w tym ruchome godziny pracy, możliwość korzystania z pracy w domu).
Polityka prywatnościZnak firmowy