Értékesítés támogatási szakértő

  • Teljes munkaidő

Cég leírása

Lendületes, új élményekre és átfogó feladatokra nyitott szakértőt keresünk a régiós energiapiacokon aktív MET Central Europe magyarországi csapatába.

A MET Central Europe a svájci központú MET Csoport tagjaként a régiós energiakereskedelem és energiahatékonysági megoldások területén működik Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában.

Számunkra a csapat az elsődleges energiaforrás, ezért nagyon fontos, hogy kollégáink szakmai fejlődéséhez teret és támogatást biztosítsunk, figyelemmel, folyamatos visszajelzésekkel és tréningekkel segítsük, hogy elérhesd karriercéljaidat vállalatunknál.

Ha szeretnél egy budapesti bázisú csapatban bizonyítani és tapasztalatot szerezni, akkor nálunk a helyed!

Állás leírása

Milyen feladatok tartoznának munkakörödbe?

  • Komplex támogatói feladatok ellátása a kiemelt ügyfélszegmensben – az ügyféléletút végigkövetése az ajánlatadástól a szerződés végéig
  • Új és meglévő ügyfelekkel kapcsolatos ajánlatok, szerződések elkészítése, teljes körű rendszer szintű kezelése
  • Beérkező szerződések ellenőrzése, visszajelzések megfogalmazása az értékesítők felé
  • Kereskedőváltással kapcsolatos nyomon követési feladatok elvégzése
  • Ügyfélszegmensre vonatkozó kimutatások készítése, adatbázisok feltöltése, karbantartása
  • Az értékesítésben használt rendszerek és folyamatok fejlesztésére, új megoldásokra vonatkozó javaslattétel
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Képzettség

Nálunk a helyed, ha…

  • Rendelkezel az energiaiparban szerzett tapasztalattal
  • Az MS Office programokat és a nagyobb adatbázisokat is magabiztosan kezeled,
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban is
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést, megbízható vagy a határidők betartásában

További információk

Ezeket kínáljuk:

  • Szakértők segítségével mélyítheted el már megszerzett tudásodat az energiaszektorban
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal modern irodai környezetben dolgozhatsz

Munkavégzés helye:

A MET Central Europe budapesti irodája, XI. kerület, Dombóvári út.

Ha szeretnél egy sokszínű és innovatív csapathoz tartozni és a fent leírtak alapján úgy érzed  Nálunk megtalálod szakmai utad következő céljait: ne habozz tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a. Várjuk pályázási anyagodat és reméljük, hogy Te leszel csapatunk következő tagja!

Adatvédelmi irányelvekLenyomat