Üzletfejlesztési szakértő (energiahatékonyság)

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett Energetikai csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Ha szeretnél egy budapesti bázisú csapatban bizonyítani és tapasztalatot szerezni, akkor nálunk a helyed!

Állás leírása

Milyen feladatok tartoznának munkakörödbe?

  • Energiahatékonysági üzletfejlesztési projektek önálló vezetése, beleértve projekt koordinációt a társszervezetekkel (jog, marketing, pénzügy)
  • Strukturált üzleti koncepció kidolgozásokban aktív támogatói feladatok ellátása
  • Ajánlatok, szerződések és egyéb dokumentumok operatív kezelése, nyomon követése, dokumentálása, naprakész nyilvántartása
  • Energiahatékonyság innovációk elemzése, értelmezése
  • Az üzletfejlesztési folyamatok optimalizálására, új megoldásokra vonatkozó javaslattétel
  • Kapcsolattartás a társterületekkel és adott esetben külső partnerekkel

Képzettség

Nálunk a helyed, ha…

  • Rendelkezel a strukturált kereskedelemben szerzett tapasztalattal
  • Az MS Office programokat és a nagyobb adatbázisokat is magabiztosan kezeled,
  • Gazdasági felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban is
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést, megbízható vagy a határidők betartásában

További információk

Amit kínálunk:

  • Szakértők segítségével mélyítheted el már megszerzett tudásodat az energiaszektorban
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat (biztosítás, kondibelépő)
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal modern irodai környezetben dolgozhatsz