Adatcsere szakértő

Lendületes, új élményekre és átfogó feladatokra nyitott szakértőt keresünk a régiós energiapiacokon aktív MET Central Europe magyarországi csapatába.

A MET Central Europe a svájci központú MET Csoport tagjaként a régiós energiakereskedelem és energiahatékonysági megoldások területén működik Magyarországon, Horvátországban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában.

Számunkra a csapat az elsődleges energiaforrás, ezért nagyon fontos, hogy kollégáink szakmai fejlődéséhez teret és támogatást biztosítsunk, figyelemmel, folyamatos visszajelzésekkel és tréningekkel segítsük, hogy elérhesd karriercéljaidat vállalatunknál.

Ha szeretnél egy budapesti bázisú csapatban bizonyítani és tapasztalatot szerezni, akkor nálunk a helyed!

Állás leírása

Milyen feladatokkal fogsz foglalkozni:

  • Adatcsere állományok kezelése (különös tekintettel: MSCONS, INVOICE)
  • Beérkező adatcsere állományok feldolgozása (automatikus / manuális)
  • Hibalisták kezelése
  • Adatcsere területhez kapcsolódó ügyfél reklamációk kezelése
  • Részvétel a területet érintő riporting rendszer kidolgozásában
  • Éles üzemi hibák detektálása, részvétel az éles üzemi hibák javításának folyamatában
  • Adatcsere folyamatokat támogató külső partnerekkel, társosztályokkal történő kapcsolattartás, egyeztetés
  • Ügyfelek szerződéseinek felépítése/módosítása SAP-ban

  • Rendelkezel 1-3 év energia iparági tapasztalattal
  • Felhasználó szintű SAP-IS-U ismerettel rendelkezel
  • Excel-ben otthonosan mozogsz, magabiztosan használsz függvényeket, kimutatásokat
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Nyitott vagy a szakmai kihívásokra, szakmai ismereteid bővítésére

További információk

Ezeket kínáljuk:

  • Szakértők segítségével ismerkedhetsz meg, vagy mélyítheted el tudásodat az energiaszektor háttértámogatási folyamataiban és egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Versenyképes fizetést, éves bónuszt, magas összegű cafetériát
  • Színvonalas tréninglehetőségeket és munkaeszközöket
  • Szabad hétvégéket, kiszámítható munkarendet
  • Nem utolsó sorban pedig modern irodai környezetet

Munkavégzés helye:

A MET Central Europe budapesti irodája, XI. kerület, Dombóvári út.

Ha szeretnél egy sokszínű és innovatív csapathoz tartozni és a fent leírtak alapján úgy érzed  Nálunk megtalálod szakmai utad következő céljait: ne habozz tovább, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a. Várjuk pályázási anyagodat és reméljük, hogy Te leszel csapatunk következő tagja!