Kiemelt ügyfélszolgálati csoportvezető

A magyarországi energiapiacon aktív, komplex energiaszolgáltatásokat nyújtó MET Central Europe magyar csapata, az E2 Hungary Zrt. keres Kiemelt ügyfélkapcsolati csapatába új munkatársat. Az E2 Hungary a svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia értékesítés, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

A MET Central Europe szervezetében gyorsan fejlődő, érdekes és kihívást jelentő feladatokkal találkozhatsz. Nálunk olyan szakértőkkel dolgozhatsz, akik élvezik a komplex helyzeteket, amikor igazán megmutatkozhat proaktív és megoldásorientált gondolkodásmódjuk. Számunkra a csapat az elsődleges energiaforrás, ezért nagyon fontos, hogy kollégáink szakmai fejlődéséhez teret és támogatást biztosítsunk, és folyamatos visszajelzésekkel, tréningekkel segítsük, hogy elérhesd karriercéljaidat vállalatunknál.

Állás leírása

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Irányítod az ügyfélkiszolgálás komplex háttérfolyamatait
  • Koordinálod és támogatod a kiemelt ügyfélkapcsolati csoportot
  • Gondoskodsz az ügyfelek problémáinak hatékony kezeléséről, akár társterületek bevonásával
  • Workflow és ügyfélkapcsolati folyamatok monitorozását végzed
  • Munkaterveket és státusz riportokat állítasz össze
  • Innovatív ötleteidet szívesen megosztod és vezeted az ügyfélkiszolgálást érintő projekteket, részt veszel működésfejlesztési folyamatokban
  • Szorosan együttműködsz a társosztályokkal

Képzettség

Nálunk a helyed, ha

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel és minimum 3-5 éves releváns ügyfélkapcsolati (ügyfélszolgálat vagy B2B értékesítés) területen szerzett szakmai tapasztalatod van
  • SAP-t felhasználószinten ismered
  • Excel, Word, Outlook, internet használatban járatos vagy
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést, megbízható vagy a határidők betartásában
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Nyitott vagy a szakmai kihívásokra, ismereteid bővítésére

Előnyt jelent

  • Iparági tapasztalattal rendelkezel
  • B2B értékesítési vagy ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználói szinten ismered az SAP IS-U modulját

További információk

Amit kínálunk:

  • Szakértők segítségével ismerheted meg, vagy mélyítheted el tudásodat az energia szektor háttértámogatási folyamatait illetően
  • Egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat
  • Szabad hétvégéket, kiszámítható munkarendet
  • Képzési lehetőségeket, jó hangulatú csapatépítő rendezvényeket
  • Nem utolsó sorban pedig modern irodai környezetben dolgozhatsz