Junior villamosenergia portfoliomenedzser

A magyarországi energiapiacon aktív, komplex energiaszolgáltatásokat nyújtó MET Central Europe magyar csapata, az  E2 Hungary Zrt. keres Működésfejlesztési és transzformációs csapatába új munkatársat. Az E2 Hungary a svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia értékesítés, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

A MET Central Europe szervezetében gyorsan fejlődő, érdekes és kihívást jelentő feladatokkal találkozhatsz. Nálunk olyan szakértőkkel dolgozhatsz, akik élvezik a komplex helyzeteket, amikor igazán megmutatkozhat proaktív és megoldásorientált gondolkodásmódjuk. Számunkra a csapat az elsődleges energiaforrás, ezért nagyon fontos, hogy kollégáink szakmai fejlődéséhez teret és támogatást biztosítsunk, és folyamatos visszajelzésekkel, tréningekkel segítsük, hogy elérhesd karriercéljaidat vállalatunknál.

Állás leírása

Milyen feladatok várnak ebben a pozícióban?

  • A cég napi kereskedelmi egyensúlyának biztosítása, beérkező és a vállalat által meghatározott adatok hibamentes kezelése
  • Az értékesítési portfolió-igények kielégítéséhez szükséges források nyilvántartása
  • Vállalat ügyfeleinek menetrendjének fogadása, a cég menetrendezési kötelezettségeinek önálló elvégzése
  • A mérlegkör-felelős/rendszerirányító, beszállító forrásgazdák, illetve a piacterek irányába, aktív kapcsolatottartás az ügyfelek, partnerek egységeivel
  • Villamosenergia pozíciók életciklusának és az értékesítésből származó pozíciók lekövetése
  • Az energiamérleg alapján javaslatok kidolgozása az energetikai portfólió rövid és/vagy középtávú optimalizálására a társaság kockázatkezelési politikájának megfelelően

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel

  • Közgazdasági vagy műszaki egyetemi végzettséggel
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal, naperőmű portfolió management területen
  • Analitikus, matematikai gondolkodásmódod van
  • Gazdasági szemlélettel
  • Profi szintű MS Office (különösen Excel) tudással
  • Jó tervező és szervező vagy
  • Dinamikus, proaktív vagy és szeretsz önállóan, precízen dolgozni
  • Aktív középfokú angol nylevtudásod van

Előnyt jelent:

  • programozási nyelvek ismerete (python, VBA, Webdesign)

További információk

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan időtartamú munkaviszonyt,
  • Egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • Változatos szakmai és csapatrendezvényeken vehetsz részt
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz

Munkavégzés helye:

  • E2 Hungary irodája, Budapest, 11. kerület – egyik legmodernebb, fejlődő részén