Működésfejlesztési és transzformációs szakértő

A magyarországi energiapiacon aktív, komplex energiaszolgáltatásokat nyújtó MET Central Europe magyar csapata, az  E2 Hungary Zrt. keres Működésfejlesztési és transzformációs csapatába új munkatársat. Az E2 Hungary a svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia értékesítés, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

A MET Central Europe szervezetében gyorsan fejlődő, érdekes és kihívást jelentő feladatokkal találkozhatsz. Nálunk olyan szakértőkkel dolgozhatsz, akik élvezik a komplex helyzeteket, amikor igazán megmutatkozhat proaktív és megoldásorientált gondolkodásmódjuk. Számunkra a csapat az elsődleges energiaforrás, ezért nagyon fontos, hogy kollégáink szakmai fejlődéséhez teret és támogatást biztosítsunk, és folyamatos visszajelzésekkel, tréningekkel segítsük, hogy elérhesd karriercéljaidat vállalatunknál.

Állás leírása

Számítunk a jelentkezésedre, ha

  • szeretsz összetett feladatokon dolgozni, struktúrákban gondolkodni
  • kihívásként értékeled, hogy megtaláld a megoldás módját: a feladat és az irány adott, de a “hogyant?” rád bízzuk
  • nem csak egy-egy folyamatot, hanem a szervezet teljes működését is át szeretnéd látni
  • lételemed a változatosság: nem okoz gondot, ha egyik nap az értékesítési csapattal, másik nap a pénzügyi területtel dolgozhatunk együtt a hatékonyság érdekében

Alábbi feladatok várnak majd

  • több területet érintő, sokszínű, komplex projektek támogatása,
  • felmérések és elemzések készítése az üzleti folyamatok és felmerülő igények mentén (problémák, függőségek, lehetőségek)  az érintett területek bevonásával, különböző megoldási lehetőségek kialakítása
  • az üzleti folyamatok tervezésében együttműködés az üzleti területtel, kapcsolattartás az informatikai területtel a folyamatok IT támogatásának tervezésében
  • kapcsolódó folyamatleírások, dokumentációk kialakítása

Képzettség

Amit kérünk tőled

  • felsőfokú végzettséget (gazdasági vagy műszaki területen)
  • 3-5 év működésfejlesztés vagy folyamatfejlesztési területen szerzett tapasztalatot
  • tanácsadói látásmódot, projektszemléletet, és a változtatás eléréséhez szükséges képességet
  • folyamatmodellező eszközök ismeretét,  jó elemző, problémamegoldó képességet
  • új ismeretek gyors elsajátítását, proaktivitást, önálló munkavégzést
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudást, mert nálunk lesznek olyan projektek, ahol szükséged lesz  rá

Előnyt jelent

  • ha energiaszektorban szerzett tapasztalattal rendelkezel

További információk

Amit nyújtunk

  • teljes munkaidős, határozatlan időtartamú munkaviszonyt,
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munkát, változatos feladatokkal,
  • folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőséget,
  • változatos szakmai és csapatrendezvényeken vehetsz részt
  • versenyképes fizetést, cafeteriát és összetett juttatási csomagot kínálunk
  • új, modern kialakítású irodában dolgozhatsz

Munkavégzés helye:

  • E2 Hungary irodája, Budapest, 11. kerület – egyik legmodernebb, fejlődő részén