Senior jogtanácsos

Az E2 Hungary Zrt. vezető szerepet tölt be a magyar és a közép-európai földgázpiacon, több mint 4000 üzleti partnerrel rendelkezik a régióban. Üzleti partnereink számára változatos termékportfóliót és személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújtunk.

145 magasan képzett, a magyarországi és nemzetközi üzleti energiapiacon tapasztalatot szerzett munkavállalónk nagyra értékeli a cég nyújtotta juttatások mellett a családias légkört, a fiatal és összetartó a csapatot, a kölcsönös tiszteleten alapuló a szervezeti kultúrát. Örömmel veszi a tartalmas céges programokat, a születésnapi meglepetést, a gyümölcsnapot, a nyugodt munkakörnyezetet, a rugalmas munkaidőt, mely garantálja a munka és a magánélet megfelelő egyensúlyát.

  • A Társaság földgáz- és villamosenergia-kereskedelmi tevékenységének támogatása társasági jogi és kereskedelmi jogi területen
  • A kereskedelmi szerződések jogi tartalmának egyeztetése a Társaság üzleti partnereivel
  • Kereskedelmi szerződések, szerződésminták, általános szerződési feltételek kidolgozása és fejlesztése
  • A kereskedelmi üzletfejlesztési tevékenységek támogatása

  • Jogi szakvizsga megszerzését követő 3-6 évben ügyvédi irodánál vagy cégnél kereskedelmi jogi területen megszerzett szakmai gyakorlattal rendelkezel
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban, képes vagy jogi dokumentumok elkészítésére és tárgyalására angol nyelven is
  • Erős kommunikációs készségekkel rendelkezel szóban és írásban egyaránt
  • Motiválónak érzed a komplex feladatokat
  • Megoldásorientált vagy, gyorsan és pontosan dolgozol
  • Képes vagy párhuzamosan futó feladatokat kezelni
  • Megbízható, alapos munkavégzés jellemez

További információk

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka, változatos feladatokkal
  • Kiváló lehetőség a szakmai fejlődésre, folyamatos tanulásra
  • Motivált, széleslátókörű csapatban dolgozhatsz
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Változatos szakmai és csapatrendezvényeken vehetsz részt
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és összetett juttatási csomagot
  • Új, modern kialakítású irodában dolgozhatsz