Telefonos értékesítési munkatárs

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett szegedi telefonos értékesítő csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni és csapat-karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, talán éppen téged keresünk.

Ha tudsz és szeretsz értékesíteni, erős a kommunikációs és meggyőző képességed, dinamikus, célorientált és hatékony vagy, valamint szeretsz egy összetartó csapat tagjaként dolgozni, itt a helyed nálunk!

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Meglévő termékeinket fogod értékesíteni a már meglévő ügyfeleinknek
  • Új ügyfelek felkutatása és üzleti kapcsolat kialakítása
  • Dedikált tanácsadóként önállóan fogod kezelni az ügyfélkörödet

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel

  • gyakorlatias sales tulajdonságokkal
  • ügyfélorientált szemléletmóddal
  • magas a stressztűrő képességed
  • türelmes és kitartó vagy
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel
  • érettségi bizonyítvánnyal
  • legalább 1 éves értékesítési tapasztalattal
  • irodai alkalmazások felhasználói szintű ismeretével (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, stb.)
  • problémamegoldó képességgel és csapatmunkában való együttműködési képességgel
  • motivált, lelkes, dinamikus, pontos, gyors, önálló munkavégzés jellemez

Előnyt jelent, ha

  • értékesítettél már vállalatoknak
  • otthon vagy a telefonos kommunikációban
  • energiaiparban szereztél szakmai tapasztalatokat
  • felsőfokú végzettséged is van

További információk

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés (alapbér + jutalék), cafeteria és egyéb juttatások
  • folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • egy olyan csapat, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • inspiráló, modern irodai környezet
  • prémium kategóriás informatikai eszközök
  • csapatépítő rendezvények