Senior számlázási munkatárs

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett Back Office csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladatokkal fogsz foglalkozni:

  • Kiemelt üzleti ügyfelek egyedi számlázásának napi szintű végrehajtása
  • Standard kondíciókkal rendelkező üzleti partnereink job-szerű, automatizált számlakiállítási folyamatában való részvétel, a manuális feladatokkal járó tranzakciók megvalósítása, az üzleti folyamat kontrolljainak működtetése, az ehhez kapcsolódó hibalisták kezelése
  • Folyamatos tudástranszfer a csapaton belül és a kapcsolódó területek vonatkozásában, a szervezetek közötti együttműködés biztosítása
  • Az ügyfél-kiszolgáláshoz és -életciklushoz kötődő, számlázási kompetenciát igénylő folyamatok működtetése: speciális törzsadat és szerződés kondíció számlázási rendszerben való leképezése, számlázási területhez kapcsolódó ügyfél megkeresések megoldása
  • Részvétel a számlázási rendszert érintő fejlesztési és tesztelési feladatokban
  • Folyamatgazdai felelősségvállalás, folyamatos technológiai és metodológiai innováció keresés

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel ezekkel:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 3-5 éves számlázási területen szerzett szakmai tapasztalattal az energia iparágban
  • felhasználói szinten ismered az SAP IS-U modulját, vagy egyéb nagyvállalati számlázási rendszert
  • Excel, Word, Outlook, internet használatban járatos vagy
  • szereted a precíz, pontos munkavégzést, megbízható vagy a határidők betartásában
  • ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • nyitott vagy a szakmai kihívásokra, szakmai ismereteid bővítésére

További információk

Ezeket nyújtjuk:

  • szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energia szektor háttértámogatási folyamataival
  • fejlődési és tanulási lehetőséget
  • egyedi tudásra tehetsz szert
  • felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • modern irodai környezetben dolgozhatsz