Pénzügyi és számviteli szakértő

  • Teljes munkaidő

Cég leírása

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett pénzügyi csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni és csapat-karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, talán éppen téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • A pénzügyi és beszámolási osztályvezető munkájának támogatása az alábbiakban való aktív közreműködéssel
  • Banki átutalások kezelése
  • Rövid-és középtávú cash-flow tervezés
  • Aktív közreműködés a havi zárási feladatokban, elhatárolás kalkulációk rendszeres elkészítése
  • Havi anyavállalati adatszolgáltatások elkészítésében való közreműködés
  • Együttműködés a külső számviteli szolgáltatóval
  • Éves beszámolóhoz kapcsolódó adatok szolgáltatása, részvétel a beszámoló összeállításában, könyvvizsgálatban

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel

  • mérlegképes könyvelői szakképesítéssel, vállalkozási szakirányon
  • könyvelés területén szerzett legalább 3-5 éves, releváns szakmai tapasztalattal
  • számviteli és adózási ismeretekkel
  • MS Excel, PowerPoint és egyéb irodai alkalmazások ismeretével

Előnyt jelent, ha…

  • rendelkezel főiskolai vagy egyetemi végzettséggel pénzügy/számvitel szakon
  • iparági tapasztalattal rendelkezel
  • IFRS tapasztalatod is van
  • középszintű angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban

További információk

Amit kínálunk:

  • Megismerkedhetsz az energia szektor folyamataival
  • Egyedi, széleskörű tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz

Adatvédelmi irányelvekLenyomat