HR szakértő / HR Expert

  • Teljes munkaidő

Cég leírása

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett HR csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladatokkal fogsz foglalkozni:

  • Teljeskörű toborzás-kiválasztási folyamatok menedzselése, szellemi pozíciókra vonatkozóan
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és direkt megkeresések különböző csatornákon (social media, egyéb online és offline)
  • Munkakör specifikus hirdetések feladása, kezelése
  • A beérkező önéletrajzok előszűrése, jelentkezők telefonon, online és személyes módon történő előszűrése, tesztek lebonyolítása
  • Online/offline állásinterjúk levezetése, és interjú riportok készítése
  • Betanulási tervek elkészítése és a beillesztési folyamat koordinálása
  • Hirdetések, jelöltek és a toborzási folyamat kezelése a vállalat e-recruitment rendszerében
  • Jelöltadatbázis kezelése, naprakész nyilvántartása
  • Jelöltek utógondozása, nyomon követése
  • Pontos és precíz adminisztratív és szervezési feladatok ellátása, riportok és statisztikák elkészítése
  • HR területhez kapcsolódó adminisztráció
  • Képzések szervezésében való aktív részvétel
  • Belső kommunikációs anyagok elkészítése
  • Projekt jellegű feladatok ellátása
  • A vállalati e-HRM rendszer adatainak kezelése és naprakészen tartása

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel ezekkel:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (HR vagy pszichológia) vagy gazdasági szakon
  • toborzás-kiválasztás területén szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat vállalati oldalon
  • proaktív, önálló, gyors munkavégzés
  • nyitott személyiség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Teams, Excel)
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • jártasság közösségi média felületek kezelésében
  • pontos, precíz, alapos, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent, ha van...

  • energiaiparban szerzett tapasztalat és szaktudás
  • üzleti angol nyelvtudás

További információk

Ezeket nyújtjuk:

  • kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai munka
  • lehetőség az önálló és kreatív munkavégzésre
  • változatos, sokrétű feladatok
  • egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • modern irodai környezetben dolgozhatsz
  • hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú cégcsoportnál
Adatvédelmi irányelvekLenyomat