Mérnök-értékesítő (energetikai szolgáltatások)

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett energetikai szolgáltatások csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni és csapat-karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, talán éppen téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladataid lesznek ebben a pozícióban?

  • Energetikai értékesítési és ügyfélmenedzsment tevékenységek ellátása
  • Energetikai ajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése, szerződéskötési folyamatokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az adott régióban lévő jelenlegi és új ügyfelekkel
  • Jelenleg meglévő ügyfelek megtartása és új ügyfelek akvirálása
  • Gazdasági / műszaki elemzések készítése
  • Kapcsolódó jogi és szabályozási környezet naprakész ismerete, folyamatos nyomon követése
  • Szakmai anyagok feldolgozása, prezentációk készítése
  • Saját szakmai javaslatok kidolgozása, energiahatékonysági projekt lehetőségek feltárása ügyfeleinknél
  • Részvétel a potenciális projektlehetőségek beazonosításában, azok műszaki/energetikai véleményezése, előkészítése
  • Energiahatékonysági tanácsadás, projektek szakmai felügyelete
  • A futó projektekhez adatok, információk begyűjtése, feldolgozása
  • Munkavégzés a kelet-magyarországi régióban

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel
  • Energetikai rendszerek értékesítésében szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalattal
  • Aktív ügyfélkapcsolati rendszerrel nagyvállalati szegmensben az adott földrajzi területen
  • Ügyfél menedzsmentben való jártassággal és ügyfél orientált szemléletmóddal
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel
  • Profitorientált, üzleti szemlélettel
  • Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismeretével (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, stb.)
  • Problémamegoldó képességgel és csapatmunkában való részvételi képességgel
  • Aktív középfokú angol nyelvtudással
  • Magabiztos, határozott fellépéssel, üzleti megjelenéssel
  • Motivált, lelkes, dinamikus, pontos, gyors, önálló munkavégzés jellemez
  • Budapesti vagy kelet-magyarországi lakhellyel
  • B kategóriás jogosítvánnyal

További információk

Amit kínálunk:

  • Megismerkedhetsz az energia szektor folyamataival
  • Egyedi, széleskörű tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • Minőségi munkavégzési eszközöket: mobiltelefon, notebook, vállalati autó és üzemanyag kártyák (magáncélú használatra is)

Előnyt jelent

  • Épület és/vagy technológiai rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Gazdasági végzettség megléte
  • Energiahatékonysági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Energetikai szoftverek készségszinten való használata

Munkavégzés helye:

A vállalat Budapest, 11. kerületi irodája, valamint Kelet-Magyarország területe.