Kiemelt ügyfélszolgálati munkatárs

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett Back Office csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladatokkal fogsz foglalkozni:

  • Komplex ügyviteli háttértámogatással segíted a kiemelt szegmensbe tartozó dedikált üzleti ügyfeleidnél felmerült kérdések gyors és szakszerű megválaszolását
  • Ügyfélmegkereséseket fogadsz, illetve kezdeményezel telefonon és írásban
  • Gondoskodsz az ügyfelek problémáinak hatékony kezeléséről, akár társterületek bevonásával
  • Workflow és ügyfélkapcsolati adminisztrációt végzel
  • Biztosítod az ügyféladatok tisztaságát rendszereinkben
  • A hatékony ügyfélkiszolgálás érdekében szorosan együttműködsz a társterületekkel
  • Közreműködsz a terület működésének fejlesztésére irányuló projektekben

  • Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal és minimum 3-5 éves releváns ügyfélkapcsolati (ügyfélszolgálat vagy értékesítés) területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Szeretsz és tudsz is telefonon keresztül és írásban kommunikálni
  • Excel, Word, Outlook, internet használatban járatos vagy
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést, megbízható vagy a határidők betartásában
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Nyitott vagy a szakmai kihívásokra, ismereteid bővítésére

Előnyt jelent, ha van…

  • iparági tapasztalat
  • B2B ügyfélszolgálati vagy kockázatkezelés terültén szerzett tapasztalat
  • SAP IS-U modul ismerete

További információk

Ezeket kínáljuk:

  • Szakértők segítségével ismerheted meg, vagy mélyítheted el tudásodat az energia szektor háttértámogatási folyamatait illetően
  • Egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést, cafetériát és egyéb juttatásokat
  • Szabad hétvégéket, kiszámítható munkarendet
  • Képzési lehetőségeket, jó hangulatú csapatépítő rendezvényeket
  • Nem utolsó sorban pedig modern irodai környezetben dolgozhatsz