Felsővezetői asszisztens

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladatokkal fogsz foglalkozni:

  • titkársági és adminisztratív feladatok ellátása, a vezérigazgató napi munkájának támogatása
  • a vezérigazgató külső és belső programjainak, találkozóinak egyeztetése, szervezése, időbeosztása menedzselése
  • belső céges események támogatása: workshopok, céges találkozók, rendezvények és egyéb céges események szervezésében és lebonyolításában való közreműködés
  • az egyes igazgatóságok támogatása a számlák és szerződések adminisztrációjában
  • a szervezeti egységek általános támogatása
  • a társaság dokumentumkezelési rendszerének működtetése
  • a szervezet tevékenységéhez kapcsolódó tárgyalások előkészítése
  • a titkárság technikai üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása, a technikai eszközök esetleges javíttatása
  • a szervezet írószerekkel és irodaszerekkel, és a munkavégzéshez szükséges eszközökkel való ellátásának biztosítása
  • a titkárság adminisztratív működéséhez szükséges ügyeinek intézése; az iratok iktatása, rendezése, továbbítása, irattárazása, szükség esetén sokszorosítása és nyilvántartása
  • kapcsolattartás az irodaház üzemeltetőjével, a portával és a takarító szolgálattal
  • mobiltelefonok ügyintézése a flotta kezelővel, be- és kilépők telefonjainak kezelése
  • kapcsolattartás az autó flotta üzemeltetőjével és az autó használókkal, nyilvántartások vezetése
  • irodai belépő- és parkoló kártyák kezelése
  • külföldi kiküldetések esetén repülőjegy, szálláshely, konferencia részvétel, étterem, stb. foglalás, ügyintézés
  • különböző szerződéses szolgáltató partnerekkel (pl. posta, taxi, utazási iroda) kapcsolattartás, az ezekkel járó költségek nyilvántartása
  • a cég telefonlistájának aktualizálása, elkészítése, kiadása
  • elsősegély láda, gyógyszeres doboz rendszeres ellenőrzése, feltöltése

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel ezekkel:

  • felsőfokú végzettség
  • vezetői asszisztencia területén szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • proaktív, önálló, gyors munkavégzés
  • nyitott személyiség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Teams, Word, Excel, PowerPoint)
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • kommunikációképes angol nyelvismeret
  • pontos, precíz, alapos, megbízható munkavégzés
  • jó tervező és szervező készség, rendszerezettség

További információk

Ezeket nyújtjuk:

  • kihívásokkal teli, felelősségteljes munka
  • változatos, sokrétű feladatok
  • egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz
  • versenyképes fizetést, cafeteriát és egyéb juttatásokat
  • modern irodai környezetben dolgozhatsz
  • hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú cégcsoportnál