Kintlévőségkezelési munkatárs

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett Back Office csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed Te is örömmel csatlakoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól.

Állás leírása

Milyen feladatokkal fogsz foglalkozni:

  • Behajtási tevékenységek operatív napi szintű elvégzése, felszólítási eljárások futtatása
  • Behajtási tevékenységekhez kapcsolódó riporting feladatok elvégzése
  • Kockázatkezelési tevékenység operatív napi szintű támogatása
  • Részvétel az igazgatóság behajtási tevékenységét érintő projektjeiben
  • Kimenő és bejövő hívások kezelése
  • Részletfizetési megállapodások elkészítése, rögzítése és nyomon követése
  • Egyedi, illetve tömeges kezelésű felhasználók/ügyfelek kikapcsolásához kapcsolódó folyamatok működtetése és nyomon követése
  • Hard collection feladatokban résztvevő külső és belső partnerekkel való napi operatív együttműködés
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás, egyeztetés

  • Rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal és minimum 3-5 év kintlévőségkezelési területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Magas szinten kezeled az Excelt, kimutatásokat, döntéselőkészítő anyagokat önállóan tudsz készíteni
  • Szereted a precíz, pontos munkavégzést
  • Jól kommunikálsz, jó az érdekérvényesítő képességed
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmóddal rendelkezel
  • Nyitott vagy a szakmai kihívásokra, szakmai ismereteid bővítésére

Előnyt jelent, ha van…

  • iparági tapasztalat
  • aktív angol nyelvismeret
  • B2B ügyfélszolgálati vagy kockázatkezelés terültén szerzett tapasztalat

További információk

Ezeket kínáljuk:

  • Szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energiaszektorral és egyedi tudásra tehetsz szert
  • Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz
  • Versenyképes fizetést, éves bónuszt, magas összegű cafeteriát
  • Színvonalas tréninglehetőségeket
  • Munkavégzéshez szükséges magas színvonalú eszközöket, hozzátartozókra is kiterjeszthető mobil társkártya programot
  • Szabad hétvégéket, kiszámítható munkarendet, home office lehetőséget
  • Nem utolsó sorban pedig modern irodai környezetet