Üzleti elemző

  • Teljes munkaidő

Cég leírása

Ha több tucat fejlesztési projektben részt vettél már és számos megvalósítás van a hátad mögött, valamint érzed magadban a lendületet a további fejlődéshez, tarts velünk egy rendkívül izgalmas, kihívásokkal teli útra, ahol üzleti elemzőként változatos, szerteágazó, több párhuzamosan futó fejlesztés felelőseként lehetőséged lesz projektmenedzserként is kipróbálni magad.

A magyarországi energiapiac vállalati szegmensében meghatározó szerepet betöltő E2 Hungary Zrt. keres új kollégát dinamikusan fejlődő, szakmailag elkötelezett projektmenedzsment csapatába. Az E2 Hungary a MET Csoport és a Magyar Telekom közös vállalata. A svájci központú, 15 európai országban működő integrált energiavállalat, a MET Csoport tagjaként felel a vállalatcsoport teljes magyarországi kereskedelmi tevékenységéért a földgáz- és villamosenergia-beszerzések, valamint az energiahatékonysági és az almérő-szolgáltatások területén.

Az E2 Hungary sikerének kulcsa a szakmailag magasan képzett csapat, az a közel 150 szakértő, akik megoldás-orientált hozzáállásukkal és széleskörű energiapiaci tapasztalataikkal nap mint nap komplex energiaszolgáltatásokat nyújtanak a vállalat több, mint 4000 üzleti partnerének. Az erős szakmai alapok mellett az egymással való szoros együttműködés, az egymás iránt érzett felelősség és tisztelet, a családias légkör, az egyéni karriercélok támogatása és a csapategységet erősítő programok teszik közösségünket különlegessé. Ha úgy érzed te is örömmel tartoznál sikeres csapatunkhoz és szívesen hozzájárulnál üzleti sikereinkhez, a hirdetésünk neked szól, téged keresünk.

Állás leírása

Milyen feladatokkal fogsz foglalkozni:

  • vállalati háttérrendszerek fejlesztéseinek megvalósítása dedikált projektek mentén
  • üzleti igények, problémák értelmezése, üzleti specifikáció elkészítése, projektmenedzsmentje
  • tesztelés tervezés, tesztmenedzsment
  • új és folyamatban lévő IT fejlesztések összefogása, harmonizálása, priorizálása
  • aktív részvétel az éves fejlesztési roadmap összeállításában
  • kapcsolattartás, szoros együttműködés a szerződéses partnerekkel, fejlesztőkkel
  • audit támogatása

Képzettség

Nálunk a helyed, ha rendelkezel ezekkel:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat IT fejlesztési területen (üzleti oldalon)
  • projektmenedzsment skill, kapcsolódó módszertani ismert, tapasztalat
  • üzleti elemzői tapasztalat (nagyvállalati környezetben)
  • MS Office és MS Project felhasználói szintű ismerete

A munkakör betöltéséhez szükséged lesz ezekre a képességekre, készségekre is:

  • agilitás, önállóság
  • kitűnő kommunikációs készség
  • vezetői, szervezői attitűd, motiváló erő
  • racionális, strukturált gondolkodásmód
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • erős konfliktuskezelési és probléma megoldó és alkalmazkodó képesség

Előnyt jelent, ha van…

  • agilis fejlesztési folyamatokban szerzett tapasztalat
  • tanácsadásban, folyamatmenedzsment területen szerzett gyakorlat
  • projektmenedzsment irányú fejlődési igény
  • CRM, számlázó rendszer ismeret
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

További információk

Ezeket nyújtjuk:

  • szakértők segítségével ismerkedhetsz meg az energiaszektorral és egyedi tudásra tehetsz szert
  • nagyfokú önállóság, felelősségteljes munkakör
  • komplex feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • határozatlan időre szóló munkaviszony
  • stabil, versenyképes jövedelem és ösztönző rendszer
  • magas színvonalú eszközöket
  • színvonalas tréning lehetőségeket
  • modern munkakörnyezet, rugalmas munkavégzés, home office lehetőség

Adatvédelmi irányelvekLenyomat