Apsaugos sistemų specialistas (-ė) Nuotolinio monitoringo centre

„Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje.  Savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis: profesionalumas, bendradarbiavimas, pažanga.

Darbo aprašymas

 Šiuo metu prie Fizinės saugos skyriaus komandos Vilniuje, kviečiame prisijungti Fizinės Saugos specialistą (-ę).

  • darbas slenkančiu grafiku, pamainomis po 12 val.

        I pamaina nuo 8.00 val. iki 20.00 val.

        II pamaina nuo 20.00 val. iki 8.00 val.

        (naktinės valandos nuo 22.00 val. iki 6.00 val. mokamos 1.5 tarifu.);

  • vaizdo signalų stebėjimas realiuoju laiku;
  • objektų apsaugos sistemų signalų stebėjimas realiuoju laiku;
  • gedimų registravimas;
  • objektų apsaugos signalizacijos įjungimas/išjungimas;
  • kibernetinės saugos signalų stebėsena;
  • bendravimas su Bendrovės atsakingais asmenimis bei Rangovų darbuotojais;
  • bendradarbiavimas su saugos tarnybos darbuotojais.

Reikalavimai

  • aukštesnysis išsilavinimas;
  • darbo patirtis su apsaugos sistemomis ir vaizdo terminalais;
  • anglų kalbos žinios;
  • orientacija į kokybišką rezultatą;
  • iniciatyvumas, kruopštumas, atsakingumas, sąžiningumas.

Privalumai

  • kompiuterinių tinklų žinios bei kompiuterinių sistemų žinios;
  • energetikos srities specifikos išmanymas;
  • darbo patirtis saugumu, teisėsaugos srityje.

Jei skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai svarstai prisijungti prie mūsų komandos. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.), tau kaip naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir naudų krepšelį. Tikimės, kad dėka jo tau bus lengviau pajausti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą. Turėsi lengvesnes galimybes ne tik  rūpintis asmeniais poreikiais, bei šeima, bet tuo pačiu, atsivers platesnės galimybės prisidėti prie socialinės veiklos. Tau siūlome:

  • galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • dirbti įdomų, praturtinantį ir profesiškai ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
  • galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų priklausomai nuo darbo pobūdžio;
  • papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
  • nuotolines mankštas, sveikatos draudimą;
  • darbo užmokestį nuo 1200 EUR iki 1400 EUR (su mokesčiais), nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį;
  • finansinį skatinimą pagal LITGRID AB galiojančią tvarką.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.