Praktikantas (-ė) - Sistemos techninių reikalavimų grupėje

  • Visa darbo diena

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Sistemos techninių reikalavimų grupės komandos Vilniuje kviečiame prisijungti būsimą inžinierių (-ę):

Praktikos pobūdis:

  • Susipažinti su naujai prijungiamų Tinklų naudotojų elektros įrenginių sisteminių techninių parametrų nustatymo prijungimo sąlygomis;
  • Dalyvauti vykdant Tinklų naudotojų elektros įrenginių bandymuose, siekiant įvertinti jų atitikimą išduotoms prisijungimo sąlygoms (jei praktikos metu bus tokių numatyta pagal darbo grafiką);
  • Susipažinti kaip užtikrinama Europos sąjungos direktyvų reglamentuojančias elektros įrenginių prijungimo reikalavimų įgyvendinimas bei vykdomas -  stebėsena;
  • Atlikti kartu su patyrusiais inžinieriais Lietuvos elektros energetikos sistemos skaičiuojamojo modelio dinaminių parametrų atnaujinimus prijungus Tinklų naudotojų įrenginius sąlygoms (jei praktikos metu bus tokių numatyta pagal darbo grafiką) ;
  • atlikti elektros energijos kokybės parametrų stebėseną;
  • susipažinti su dokumentais ir metodikomis, sistemos valdymo reikalavimais, sistemos stabilumo užtikrinimui.

Reikalavimai

  • Aukštasis, elektros energetikos (elektros inžinerijos) išsilavinimas (gali būti absolventas arba magistrantūros studentas);
  • anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • analitinis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas;
  • darbo patirtis elektros energetikos srityje būtų privalumas;
  • patirtis modeliuojant elektros energetikos sistemos statinius ir dinaminius procesus būtų didelis privalumas;
  • darbo patirtis su elektros energetikos sistemų statinių ir dinaminių procesų modeliavimu naudojant Matlab, PSS/E (arba analogus) būtų didelis privalumas.

Jei skaitai šį praktikos pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai svarstai prisijungti prie mūsų komandos. Greta kiekvienai praktikos pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (žinių, darbo priemonių ir t.t.), tau kaip naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir dovanų. Tikimės, kad dėka jo tau bus lengviau pajausti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą. Turėsi lengvesnes galimybes ne tik  rūpintis asmeniais poreikiais, , bet tuo pačiu, atsivers platesnės galimybės žengti profesionalumo link. Tau siūlome:

  • Galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų.
  • Palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę.
  • Įgyti žinių, praturtinantį ir profesiškai ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais.
  •  Know-how mokymus.
  • Galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų.
  • Atlikus praktiką - galimybę pasilikti dirbti.

Pabendraukime ir papasakosime apie visa tai išsamiai!