Komunikacijos projektų vadovas (-ė)

  • KGE Manerheimo g. 8, Vilnius 05131, Lietuva
  • Darbuotojai gali dirbti nuotoliniu būdu
  • Visa darbo diena

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Litgrid komunikacijos komandos kviečiame prisijungti komunikacijos projektų vadovą, kuris prisidės prie strateginių Lietuvos energetikos projektų komunikacijos organizavimo, įgyvendins informacines kampanijas, koordinuos įmonės socialinės medijos kanalus ir partnerių darbą.

  • Komunikacijos planų kūrimas ir  įgyvendinimas;
  • vizualinio turinio (video, infografikai, prezentacijos) kūrimas ir rengimo koordinavimas;
  • tekstų kūrimas (straipsniai, tekstai, įrašai socialinių tinklų paskyroms);
  • mūsų partnerių - media planavimo, renginių organizavimo agentūrų, leidybos ir dizaino - darbo koordinavimas;
  • renginių organizavimas;
  • dokumentų viešiesiems pirkimams rengimas;
  • biudžetų sudarymas ir įgyvendinimo analizė;
  • informacijos skelbimas įmonės komunikacijos kanaluose ir jų administravimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 2,5 metų vadybinio darbo patirtis;
  • ne mažesnė kaip 1,5 metų darbo su komunikacijos projektais patirtis;
  • puikūs tekstų rengimo įgūdžiai lietuvių ir anglų kalbomis;
  • gebėjimas planuoti ir koordinuoti partnerių darbą, užtikrinti terminų laikymąsi ir aukštą kokybę;
  • biudžetų sudarymo, išlaidų planavimo ir analizės patirtis;
  • patirtis ruošiant viešųjų pirkimų dokumentus;
  • ypač geri analitiniai įgūdžiai;
  • atidumas detalėms;
  • gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu;
  • organizuotumas, atsakingumas, lankstumas, savarankiškumas, diplomatiškumas;
  • komandinio darbo patirtis.

Privalumai:

  • Energetikos arba technologijų sektoriaus išmanymas;
  • darbo patirtis tarptautinėse arba didelėse organizacijose;
  • socialinės medijos kanalų (Facebook, LinkedIn, Twitter) specifikos, reklamos planavimo bei analitikos išmanymas;
  • renginių organizavimo patirtis;
  • darbo su žiniasklaida/ žiniasklaidoje patirtis;
  • copywriting patirtis;
  • darbo su maketavimo/ dizaino ir video montavimo programomis pagrindai;

Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.), naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir naudų krepšelį. Tikimės, kad jis padės lengviau įsilieti į komandą ir augti kaip profesionalui.

Tau siūlome:

  •  Galimybę prisidėti prie Lietuvos energetinės nepriklausomybės ir žaliosios energetikos plėtros projektų įgyvendinimo ir realiu laiku matyti savo darbo rezultatus
  • Dirbti įdomų, praturtinantį ir profesiškai ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su įvairių sričių ekspertais, kurie formuoja Lietuvos elektros energetikos kryptį.
  • Įsitraukusią ir palaikančią komunikacijos komandą, kurioje galėsi bendradarbiauti ir kartu augti su kitų sričių kolegomis – nuo vidinės komunikacijos ir darbdavio įvaizdžio iki rizikų bei krizių valdymo bei klientų patirties gerinimo profesionalais
  •  Vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose
  • Galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų
  • Papildomas apmokamas atostogas, apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju, dieną savanorystei ir socialinei veiklai
  • Nuotolinę reguliarių treniruočių/ mankštų programą ir sveikatos draudimą
  • Darbo užmokestį nuo 2100 EUR (su mokesčiais) iki 2700 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Pabendraukime ir papasakosime apie visa tai išsamiai!