IT Sistemų architektas ( -ė)

  • Viršuliškių skg. 99b, Vilnius 05131, Lietuva
  • Darbuotojai gali dirbti nuotoliniu būdu
  • Visa darbo diena

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Skaitmeninės plėtros centro komandos kviečiame prisijungti: IT SISTEMŲ ARCHITEKTĄ (-Ę).

  • Informacinių sistemų architektūros vieningų projektavimo principų užtikrinimas;
  • kokybinių reikalavimų kuriamoms sistemoms nustatymas ir kontrolė;
  • IS techninių užduočių įgyvendinimo planavimas, priežiūra ir kontrolė;
  • poreikių ir keitimų informacinių technologijų sistemose valdymas;
  • techninių užduočių programinės įrangos kūrimui, modifikavimui atlikti ruošimas;
  • dalyvavimas informacinių sistemų, jų komponentų testavimuose ir įdiegimuose;
  • techninės dokumentacijos rengimas;
  • aktyvus darbas su išorinėmis ir vidinėmis IT komandomis – užduočių formavimas;
  • IT projektų diegimo koordinavimas;
  • nuolatinė naujų technologijų ir sprendimų analizė, testavimas ir pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis sudėtingų IT sistemų srityje (sistemų architekto, produktų vadovo pozicijose);
  • orientacija į rezultatus ir „hands-on“ požiūris;
  • sistemų integravimo sprendimų išmanymas;
  • veiklos procesų modeliavimo įgūdžiai (BPMN, UML);
  • planavimo bei užduočių skirstymo įgūdžiai;
  • gebėjimas suprasti ir suprantamai perteikti informaciją technine ir netechnine kalba;
  • analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti, atsakingumas, iniciatyvumas, gebėjimas priimti sprendimus;
  • nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija;
  • anglų kalbos mokėjimas (B2).

Privalumai:

  • patirtis projektų įgyvendinimo ar vadovavimo srityse;
  • elektros energetikos sistemos veikimo principų išmanymas.

  • Galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo;
  • puikias darbo sąlygas bei lankstų darbo grafiką;
  • sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas;
  • darbo užmokestį nuo 3500 EUR (su mokesčiais) iki 4300 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.