Duomenų architektas (-ė)

  • Viršuliškių skg. 99b, Vilnius 05131, Lietuva
  • Darbuotojai gali dirbti nuotoliniu būdu
  • Visa darbo diena

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Skaitmeninės plėtros centro komandos kviečiame prisijungti: DUOMENŲ ARCHITEKTĄ (-Ę).

  • Bendrovės duomenų valdymo architektūros kūrimas, projektavimas bei duomenų architektūros vieningų principų užtikrinimas;
  • duomenų valdymo modelio kūrimas, vizualizavimas bei veikimo ir atnaujinimo užtikrinimas;
  • duomenų valdymo sprendimų paieška, pagrindimas, tobulinimų inicijavimas, pokyčių koordinavimas ir stebėsena;
  • duomenų teikimo procesų ir paslaugų schemų sudarymas bei naudojimo kontrolė;
  • duomenų srautų modeliavimas bei informacijos vientisumo užtikrinimas Bendrovėje;
  • reikalavimų bei taisyklių duomenų valdymui reglamentavimas;
  • duomenų valdymo kokybės principų,  prieinamumo ir saugumo kontrolės taisyklių formavimas ir kontrolė;
  • dalyvavimas projektinėje veikloje susijusioje su duomenų valdymu;
  • metodinės ir techninės duomenų valdymo dokumentacijos rengimas bei konsultavimas;
  • bendradarbiavimas su išorės tiekėjais, partneriais, vidinėmis Bendrovės padalinių ir IT komandomis.

Reikalavimai

  • Aukštasis technologijos mokslų srities išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 2 metų sudėtingų IT sistemų srityje (duomenų architekto ar duomenų eksperto pozicijose);
  • duomenų architektūros ir duomenų valdymo principų išmanymas;
  • sistemų integravimo sprendimų išmanymas;
  • orientacija į rezultatus;
  • analitinis mąstymas, organizuotumas, atsakingumas, iniciatyvumas, informacijos sisteminimas;
  • geras anglų kalbos mokėjimas;
  • nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Privalumai:

  • Patirtis su duomenų valdymo platformomis;
  • darbo patirtis su duomenų sandėliais, verslo analitikos įrankiais (BI);
  • elektros energetikos sistemos veikimo principų išmanymas.

  • Galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo;
  • puikias darbo sąlygas bei lankstų darbo grafiką;
  • sveikatos draudimą ir kitas papildomas naudas;
  • darbo užmokestį nuo 3500 EUR (su mokesčiais) iki 4300 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.