RYŠIŲ SU VISUOMENE PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

LE 2030 GREEN SMART GLOBAL

 „Lietuvos energijos“ grupė šiuo metu įgyvendina naują strategiją LE2030 ir kviečia kartu kurti globalią, išmanią ir žalią energetiką. Grupėje itin daug galimybių realizuoti savo idėjas ir talentą, darbuotojams keliami ambicingi tikslai, atveriamos tobulėjimo ir karjeros galimybės. Mes vertiname kiekvieno norą prisijungti prie komandos ir dirbti kartu, siekiant vieningo tikslo – vertės Lietuvai kūrimo. Prisijunk, mums reikia tavo talento!

www.le.lt

Darbo aprašymas

  • „Lietuvos energijos“ grupės įmonių ryšių su visuomene ir komunikacijos veiksmų bei projektų įgyvendinimas;
  • Pranešimų spaudai, publikacijų, atsakymų žiniasklaidai rengimas;
  • Komunikacijos patrauklia forma pritaikymas skirtingoms auditorijoms;
  • Išorinės ir krizių komunikacijos valdymas, komunikacijos rizikų vertinimas;
  • Finansinės komunikacijos rengimas ir skelbimas;
  • Komunikacijos užsienio auditorijoms rengimas.

Reikalavimai

  • Puikūs rašytinės ir šnekamosios lietuvių kalbos įgūdžiai;
  • Labai geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Patirtis žiniasklaidoje arba komunikacijos srityje;
  • Žiniasklaidos darbo principų išmanymas;
  • Gebėjimas aiškiai dėstyti mintis tiek raštu, tiek žodžiu;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje.

Papildoma informacija

Kodėl turėtum pasirinkti mus? Siūlome:

  • Atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėse rinkose augančioje energetikos grupėje;
  • Galimybę dirbti su vienais didžiausių ir sudėtingiausių projektų Baltijos šalyse ir Lenkijoje;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas inicijuojant pokyčius ir dalyvaujant stambiuose projektuose;
  • Išskirtines profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, specialybės mokymus;
  • Karjerą įmonių grupės viduje.