SPRENDIMŲ KLIENTAMS DEPARTAMENTO VADOVAS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

KAS YRA ESO?

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.

#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.

www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Patikimų ir kokybiškų elektros energijos ir dujų skirstymo paslaugų tiekimo įmonės klientams visoje Lietuvoje užtikrinimas;
  • Klientų poreikių, rinkos analizė ir geriausių sprendimų įmonės klientams paieška;
  • Bendradarbiavimo su stambiausiais įmonės klientais vystymas;
  • Dalykinių ryšių palaikymas su kitais įmonės padaliniais bei išoriniais partneriais.;
  • Vieningos veiklos organizavimas, procesų standartizavimas, sinergijos paieška, pasiūlymų įmonės procesų gerinimui ir efektyvinimu teikimas ir įgyvendinimas;
  • Padalinio strategijos kūrimas ir  įgyvendinimas;
  • Komandos formavimas, motyvavimas ir ugdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Sėkminga vadovaujamo darbo patirtis klientų aptarnavimo, produktų/paslaugų/procesų vystymo srityje (ne mažiau nei 5 metai);
  • Strateginis analitinis mąstymas, įkvepianti lyderystė perteikiant įmonės vizijas ir tikslus;
  • Stiprūs veiklos planavimo ir organizavimo, procesų valdymo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, proaktyvumas, komunikabilumas, iniciatyvumas ir stiprus atsakomybės jausmas;
  • Puikūs darbo MS Office programomis įgūdžiai (ypač MS Excel ir MS Power point);
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, geri anglų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu).

Papildoma informacija

Būtų puiku, jei:

  • Domiesi pasaulinės tendencijos energetikos, skaitmenizacijos, veiklos efektyvumo srityse.

Mes siūlome:

  • Atsakingą ir įdomų darbą vienoje didžiausių energetikos grupių Baltijos šalyse, valdomoje pagal tarptautinius vadybos standartus;
  • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus bei kasdien būti geresniais savo klientams;
  • Profesinius iššūkius ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Platų ir įdomų atsakomybių lauką.