INŽINIERIUS (-Ė) TINKLO PLĖTROS KOMANDOJE

  • Vilnius arba Kaunas, Lietuva

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

Darbo aprašymas

  • Rengti naujų klientų ir elektros gamintojų įrenginių prijungimo sąlygas prie skirstomųjų elektros tinklų;
  • Rengti prijungimo paslaugos sutartis;
  • Konsultuoti klientus naujų klientų įrenginių prijungimo klausimais.

Reikalavimai

  • Turėtum aukštąjį universitetinį arba neuniversitetinį inžinerinį išsilavinimą;
  • Techninių elektros įrenginių išmanymas būtų privalumas;
  • Gebėtum dirbti MS Office pagrindinėmis programomis;
  • Būtum komunikabilus.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • Galimybė pritaikyti ekspertines žinias didelės apimties ilgalaikiuose projektuose;
  • Su profesionalų komanda atrasite geriausius sprendimus;
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo.