TALENTŲ PRITRAUKIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

LE 2030 GREEN SMART GLOBAL

 „Lietuvos energijos“ grupė šiuo metu įgyvendina naują strategiją LE2030 ir kviečia kartu kurti globalią, išmanią ir žalią energetiką. Grupėje itin daug galimybių realizuoti savo idėjas ir talentą, darbuotojams keliami ambicingi tikslai, atveriamos tobulėjimo ir karjeros galimybės. Mes vertiname kiekvieno norą prisijungti prie komandos ir dirbti kartu, siekiant vieningo tikslo – vertės Lietuvai kūrimo. Prisijunk, mums reikia tavo talento!

www.le.lt

Talentų pritraukimo komanda Grupės paslaugų centre atsakinga už visų Grupės įmonių darbuotojų paieškos ir atrankos procesą. Ieškomų pozicijų įvairovė labai didelė: inžinerinės pozicijos, IT, finansų, teisės, komunikacijos ir rinkodaros ir kt. Vykdome įdomių ir unikalių pozicijų paieškos ir atrankos projektų tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse. Jei manai, jog esi smalsus ir atviras iššūkiams, jausiesi kaip namuose!

Darbo aprašymas

Norėtume Tau patikėti:

  • Darbuotojų paieškos ir atrankos procesą nuo pradžios iki pabaigos;
  • Vadovų konsultavimą darbuotojų paieškos klausimais, siekiant  pritraukti talentus į LE įmonių grupę;
  • Inovatyvių ir atraktyvių darbuotojų paieškos metodų taikymą;
  • Paieškos ir atrankos proceso vystymą ir tobulinimą - esame LEAN kultūrą puoselėjanti organizaciją, kasdien siekiame dirbti efektyviau nei vakar;
  • Projektus ir iniciatyvas, kuriomis siekiame vystyti Talentų pritraukimo funkncinę sritį įmonių grupėje.

Reikalavimai

Manome, jog praverstų:

  • Patirtis dirbant darbuotojų paieškos ir atrankos srityje;
  • Anglų kalbos žinios -  bendraujant su mūsų kolegomis kitose šalyse;
  • Atkaklumas - jei turi patirties ieškant darbuotojų, tikrai žinai, ką turime omenyje;
  • Atvirumas naujovėms ir pokyčiams -  dinamiška aplinka mus žavi ir skatina veikti.

Papildoma informacija

Ką mes siūlome:

  • Patirtį veikiant vienoje didžiausių energetikos sektoriaus bendrovių Baltijos šalyse;
  • Labai skirtingų ir unikalių kompetencijų talentų pritraukimo projektus;
  • Galimybę prisijungti prie vienos draugiškiausių ir rūpestingiausių komandų Vilniaus mieste!