VIDAUS AUDITORIUS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

LE 2030 GREEN SMART GLOBAL

 „Lietuvos energijos“ grupė šiuo metu įgyvendina naują strategiją LE2030 ir kviečia kartu kurti globalią, išmanią ir žalią energetiką. Grupėje itin daug galimybių realizuoti savo idėjas ir talentą, darbuotojams keliami ambicingi tikslai, atveriamos tobulėjimo ir karjeros galimybės. Mes vertiname kiekvieno norą prisijungti prie komandos ir dirbti kartu, siekiant vieningo tikslo – vertės Lietuvai kūrimo. Prisijunk, mums reikia tavo talento!

www.le.lt

Darbo aprašymas

  • Vidaus auditų planavimas ir vykdymas;
  • Vidaus kontrolės sistemos ir rizikos valdymo efektyvumo vertinimas;
  • Atitikties teisės aktams vertinimas;
  • Vidaus audito ataskaitų rengimas ir pristatymas vadovybei;
  • Vidaus audito ataskaitose pateiktų rekomendacijų įgyvendinimo pažangos stebėjimas.

Reikalavimai

  • Esate įgijęs (-usi) aukštąjį universitetinį išsilavinimą (ekonomikos, vadybos, teisės srityse);
  • Išmanote vidaus kontrolės sistemos, rizikos valdymo, procesų veikimo principus;
  • Turite strateginį ir analitinį mąstymą, įžvalgumą, greitai įsisavinate naują informaciją;
  • Turite puikius darbo Microsoft Office programomis įgūdžius.
  • Vidaus ir / ar išorės audito darbo patirtis būtų privalumas;
  • Laikytume privalumu, jei suprantate „Lietuvos energija“ įmonių grupės veiklos specifiką ir reguliavimo aplinką;

Papildoma informacija

Kodėl  turėtumėte pasirinkti mus?

  • Galimybė pritaikyti ekspertines žinias „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje,  dinamiškai besivystančioje,  energetinio efektyvumo srityje;
  • Profesionali aplinka ir iniciatyvūs kolegos padės ieškoti geriausių sprendimų;
  • Atsakingos užduotys ir profesiniai iššūkiai neleis nuobodžiauti;
  • Pasiūlysime tobulėjimo galimybes didelių projektų valdymo srityje;
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - ne tik funkcinės užduotys bet ir galimybė kurti, inicijuoti pokyčius.