PRAKTIKANTAS (-Ė) ELEKTROS IR AUTOMATIKOS ĮRENGINIŲ GRUPĖJE (APMOKAMA PRAKTIKA)

  • Elektrėnai, Lithuania
  • Praktikantas

Bendrovės aprašymas

KAS YRA „LIETUVOS ENERGIJOS GAMYBA“?

Šiuolaikinė, įvairius nacionalinius projektus įgyvendinanti ir prie šalies energetikos sektoriaus modernizavimo aktyviai prisidedanti įmonė, kuri valdo didžiausius elektros energijos gamybos padalinius Lietuvoje: Elektrėnų kompleksą, Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę ir Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinę.

Darbo aprašymas

Pas mus susipažinsi su:

  • Elektros ir automatikos įrenginių (generatorių, transformatorių, variklių, matavimo prietaisų, valdiklių )aptarnavimu;
  • 300-455 MW galios generatorių, 0,1-500 MW galios transformatorių, iki 8 MW galios variklių, technologinių parametrų (slėgio, temperatūros, debito), elektrinių matavimų (įtampos, srovės, galios) matavimo prietaisų, valdiklių, kompiuterių gedimų diagnozavimu.
  • Nedidelės apimties elektros ir automatikos įrenginių sutrikimų šalinimu.
  • Operatyvinių perjungimų (0,4 -330 kV įtampos tinkluose) atlikimu.
  • LEAN principais ir įrankiais, kuriuos taikome savo veikloje ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:

  • Esi paskutinių kursų energetikos ar automatikos ir valdymo mokslų srities studentas (-ė);
  • Esi komandos žmogus, kūrybiškas, iniciatyvus, orientuotas į rezultatą;
  • Esi entuziastingas, norintis įgyvendinti ir skatinti pokyčius;
  • Noras mokytis, tobulėti ir įgyti daugiau žinių motyvuoja tave!
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius.

Papildoma informacija

Ką dar siūlome:

  • Išbandysi save didžiausioje Lietuvoje energetikos įmonių grupėje;
  • Praktikos atlikimas gali būti apmokamas bei puikiai pasirodžius aptarsime Tavo karjeros galimybes įmonėje.
  • Galėsi semtis žinių ir mokytis iš tikrų profesionalų;
  • Turėsi galimybę gauti geras, darbo rinkoje vertinamas rekomendacijas.
  • Organizuojame transportą pagal poreikį iš Vilniaus ar Kauno.