PIRKIMŲ KOKYBĖS UŽTIKRINIMO GRUPĖS KOORDINATORIUS (-Ė)

  • Vilnius, lt

UAB Verslo aptarnavimo centras (VAC) yra valstybės valdomai šalies energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ (toliau – Grupė) priklausanti bendrovė, 2014 metais įkurta siekiant pagerinti pagrindinę veiklą aptarnaujančius procesus ir sumažinti jų sąnaudas.

VAC veikla orientuota Grupės įmonių aptarnavimą, teikiant viešųjų pirkimų, apskaitos bei darbo santykių administravimo paslaugas. Sutelkiant aptarnavimo funkcijas vienoje bendrovėje, į VAC komandą suburti visi šių sričių specialistai iš Grupės įmonių.

Darbo aprašymas

Grupės koordinatorius atsakingas už:

  • Efektyvų ir kokybišką grupės veiklos planavimą;
  • Pirkimų komisijų darbo užtikrinimą;
  • Kokybišką ir savalaikį santykių su klientais palaikymą;
  • Paslaugų, prekių bei darbų pasiūlos rinkoje analizės savalaikį ir kokybišką atlikimą;
  • Pirkimų vykdymo dokumentų peržiūrą ir savalaikį atnaujinimą/pakeitimą;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą ir kontrolę, tinkamą sprendimų priėmimą grupės darbo organizavimo klausimais reikiamu laiku;
  • Sprendimų, kurie neprieštarauja Įmonių veiklos tikslams bei teisės aktams, priėmimą priskirtos kompetencijos ribose;
  • Viešųjų pirkimų įstatymo bei kitų teisės aktų reikalavimų, pagal kuruojamą sritį, atitikties užtikrinimą.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (privalumas -  teisinis išsilavinimas);
  • Ne mažesnė nei 2 metų patirtis viešųjų pirkimų srityje;
  • Puikus viešuosius pirkimus reglamentuojančių LR įstatymų ir kitų teisės aktų išmanymas ir gebėjimas juos taikyti;
  • Procesų valdymo įrankių ir metodų puikus išmanymas bei gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Puikūs derybiniai gebėjimai;
  • Loginis - analitinis mąstymas;
  • Orientacija į viziją, tikslus ir rezultatus;
  • Teisės aktų, reguliuojančių įmonės veiklą, žinojimas;
  • Darbo kodekso pagrindų žinojimas;
  • Lietuvių kalba – labai geras mokėjimas raštu ir žodžiu;
  • Anglų kalba – geras lygis: skaityti, rašyti, susikalbėti;
  • Darbo MS Office pagrindinėmis programomis vartotojo įgūdžiai;
  • Darbo CVP IS vartotojo įgūdžiai.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Galimybė pritaikyti ekspertines žinias „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje;
  • Profesionali aplinka ir iniciatyvūs kolegos padės ieškoti geriausių sprendimų;
  • Atsakingos užduotys ir profesiniai iššūkiai neleis nuobodžiauti;
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - ne tik funkcinės užduotys bet ir galimybė kurti, inicijuoti pokyčius.