TINKLŲ VYSTYMO VEIKLOS ORGANIZAVIMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

KAS YRA ESO?

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.

#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.

www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Organizuoti tinklų vystymo procesų rengimą bei tobulinimą;
  • Nustatyti procesų efektyvumo rodiklius ir juos stebėti;

  • Inicijuoti procesų pokyčius ir būti jų šeimininku (-e);

  • Koordinuoti Tinklų vystymo tarnybos duomenų analitiką ir teikti ižvalgas bei galimus sprendimus;

  • Formuoti, motyvuoti ir ugdyti komandą, užtikrinti sklandų skyriaus darbą;

  • Teikti pasiūlymus, kaip tobulinti Bendrovės paslaugas ir gerinti klientų pasitenkinimą.

Reikalavimai

Mūsų prioritetas, kad Tu:

  • Turėtum aukštąjį universitetinį išsilavinimą (pageidautina vadybos, ekonomikos, IT srityse);

  • Turėtum ne mažensę nei 3 metų vadovaujamo darbo patirtį;

  • Pasižymėtum stipriais veiklos planavimo ir organizavimo, procesų valdymo įgūdžiais;

  • Būtum orientuotas į rezultatą ir proaktyvus, gebėtum dirbti besikeičiančiose sąlygose;

  • Turėtum stirpius darbo su MS Excel įgūdžius;

  • Mokėtum anglų kalbą (raštu ir žodžiu).

Būtų puiku, jei:

  • Tave domina pasaulinės tendencijos energetikos, skaitmenizacijos, veiklos efektyvumo srityse.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

  • Galimybę vystyti Lietuvos elektros tinklą;
  • Atsakingą ir įdomų darbą vienoje didžiausių energetikos grupių Baltijos šalyse, valdomoje pagal tarptautinius vadybos standartus;
  • Profesinius iššūkius ir profesionio tobulėjimo galimybes;
  • Platų ir įdomų atsakomybių lauką.