SAVITARNOS PRODUKTO VADOVAS (-Ė) (ANGL. PRODUCT OWNER)

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

Darbo aprašymas

Tavo misija:

  • Sukurti ESO savitarną;
  • Vystyti ESO savitarną integruojant energijos duomenų kaupimo ir keitimosi platformą (angl. Data Hub) bei kitus funkcionalumus;
  • Valdyti sistemos plėtros prioritetus (angl. backlog);
  • Dirbti AGILE komandoje planuojant ir įgyvendinant pokyčius;
  • Domėtis geriausiomis klientų patirties gerinimo (angl. user experience/user interface), savitarnų vystymo praktikomis pasaulyje ir taikyti jas ESO.

Reikalavimai

Mums svarbu, kad Tu turėtum:

  • Darbo patirties kuriant svetaines/savitarnos portalus;
  • Patirties planuojant ir valdant sistemų pokyčius (PO patirtis būtų privalumas);
  • Gerus analitinius įgūdžius;
  • Aukštąjį išsilavinimą (IT, tiksliųjų mokslų, ekonomikos, verslo vadybos srityje);
  • Geras anglų kalbos žinias;
  • Puikius darbo MS Office pagrindinėmis programomis įgūdžius;
  • Būtum orientuotas į rezultatą, norėtum tobulėti ir mąstytum plačiai.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • Esam maža, kalnus pasirengusi įveikti komanda ir ieškom naujo nario, kurį veža pokyčiai;
  • Savo veikloje vadovaujamės AGILE principais ieškodami kaip greičiau turėti rezultatų (angl. minimum viable product);
  • Čia galima įgyvendinti svarbius pokyčius, kuriuos mato dauguma Lietuvos gyventojų = ESO klientų;
  • Čia galima realizuoti savo idėjas drauge kuriant ESO – šiuolaikinę energijos kompaniją!