PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

  • Vilnius, lt

UAB Verslo aptarnavimo centras (VAC) yra valstybės valdomai šalies energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ (toliau – Grupė) priklausanti bendrovė, 2014 metais įkurta siekiant pagerinti pagrindinę veiklą aptarnaujančius procesus ir sumažinti jų sąnaudas.

VAC veikla orientuota Grupės įmonių aptarnavimą, teikiant viešųjų pirkimų, apskaitos bei darbo santykių administravimo paslaugas. Sutelkiant aptarnavimo funkcijas vienoje bendrovėje, į VAC komandą suburti visi šių sričių specialistai iš Grupės įmonių.

Darbo aprašymas

  • Vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo, Mažos vertės pirkimų tvarkos aprašu, kitų Bendrovės ir Įmonių vidaus teisės aktų ir kitų teisės aktų reikalavimais, organizuoja ir vykdo pagal Įmonių poreikį prekių, paslaugų bei darbų pirkimus, tinkamai ir laiku, užtikrinant racionalų Įmonių lėšų panaudojimą;
  • Vykdo viešiesiems pirkimams atlikti pateiktos pirkimo poreikio dokumentacijos analizę, vertina dokumentų atitiktį teisės aktams;
  • Teisės aktų nustatyta tvarka teikia informaciją  darbų, prekių bei paslaugų tiekėjams, konsultuoja juos Įmonių vykdomų pirkimų klausimais;
  • Rengia ir nustatyta tvarka derina dokumentus, reglamentuojančius viešuosius  pirkimus;
  • Rengia ir nustatyta tvarka derina atsakymus į pateiktus užklausimus, raštus, prašymus, pretenzijas;
  • Seka viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų pokyčius, užtikrina, kad vykdomi pirkimai bei dokumentai nuolat atitiktų šių teisės aktų reikalavimus;
  • Teikia pasiūlymus dėl pirkimo procedūrų efektyvinimo bei tobulinimo.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Geri derybiniai gebėjimai;
  • Viešojo kalbėjimo ir auditorijos valdymo įgūdžiai (gebėjimas pravesti mokymus, padaryti pristatymą, pasiruošti, teisingai perteikti informaciją);
  • Geras viešuosius pirkimus reglamentuojančių LR įstatymų ir kitų teisės aktų išmanymas;
  • Lietuvių kalba – labai geras mokėjimas raštu ir žodžiu;
  • Darbo MS Office pagrindinėmis programomis (Word, Excel, PowerPoint, Project) įgudusio vartotojo įgūdžiai;
  • Darbo CVP IS pažengusio vartotojo įgūdžiai.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Galimybė pritaikyti ekspertines žinias „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje;
  • Profesionali aplinka ir iniciatyvūs kolegos padės ieškoti geriausių sprendimų;
  • Atsakingos užduotys ir profesiniai iššūkiai neleis nuobodžiauti;
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - ne tik funkcinės užduotys bet ir galimybė kurti, inicijuoti pokyčius.