ELEKTROS TINKLO EKSPLOATAVIMO DEPARTAMENTO DIREKTORIUS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.

Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.

www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Patikimo ir kokybiško elektros energijos skirstymo Bendrovės klientams visoje Lietuvoje užtikrinimas;
  • Vieningos eksploatavimo veiklos organizavimas, procesų standartizavimas, sinergijos paieška, pasiūlymų teikimas ir įgyvendinimas;
  • Elektros tinklo technologinės strategijos įgyvendinimas;
  • Komandos formavimas, motyvavimas ir ugdymas;
  • Lyderystė padalinyje, diegiant veiklos meistriškumo, klientų aptarnavimo standartus ir kitas iniciatyvas.

Reikalavimai

  • Aukštasis elektrotechninis išsilavinimas;
  • Sėkminga vadovaujamo darbo patirtis energetikos sektoriuje  (ne mažiau nei 5 metai);
  • Teisės aktų, susijusių su energetikos sektoriaus valdymu ir reglamentavimu, išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Strateginis analitinis mąstymas, įkvepianti lyderystė perteikiant bendrovės vizijas ir tikslus;
  • Iniciatyva ir atvirumas naujovėms;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai (skaityti, kalbėti);
  • Laikytume privalumu jei turėtumėte atestatą, suteikiantį teisę organizuoti elektros įrenginių iki 110 kV eksploatavimą.

Papildoma informacija

Mes siūlome:

  • Galimybę vystyti Lietuvos elektros tinklą;
  • Atsakingą ir įdomų darbą vienoje didžiausių energetikos grupių Baltijos šalyse, valdomoje pagal tarptautinius vadybos standartus;
  • Profesinius iššūkius ir profesionio tobulėjimo galimybes;
  • Platų ir įdomų atsakomybių lauką.