SISTEMOS PLĖTROS VADOVAS (-Ė) / SCRUM MASTER

Bendrovės aprašymas

KAS YRA „TECHNOLOGIJŲ IR INOVACIJŲ CENTRAS“?

Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų bendrovių, teikianti IT ir telekomunikacijų paslaugas „Lietuvos energijos“ grupės įmonėms.

www.etic.lt

Darbo aprašymas

TAVO #MISIJA:

  • Organizuoti AGILE / SCRUM komandos darbą;
  • Derinti užduotis ir poreikius tarp skirtingų suinteresuotų šalių ir tarp skirtingų sistemų vystymo planų (angl. roadmaps);
  • Padėti komandai sklandžiai dirbti ir šalinti kylančias kliūtis;
  • Ieškoti produkto architektūrinių sprendinių kartu su visa komanda (PO, programuotojai, testuotojai, suinteresuotos šalys);
  • Planuoti sistemos vystymo darbus: jų apimtį, resursus, terminus, rizikas, poreikius derinti su sistemos vadovu (angl. Product owner PO) ir programuotojais.

Reikalavimai

MUMS SVARBU, KAD TU TURĖTUM:

  • Darbo patirties valdant sistemų plėtros pokyčius ir/arba produktų valdymo patirties (SCRUM master patirties būtų privalumas);
  • Patirties organizuojant komandos darbą ir komunikuojant su suinteresuotomis šalimis;
  • Pokyčių valdymo metodikų žinių (Agile SCRUM, PMP, CompTIA Project+ ar analogiškas projektų valdymo sertifikatas būtų privalumas);
  • Komandos motyvavimo ir lyderystės įgūdžių;
  • Aukštąjį išsilavinimą (IT, tiksliųjų mokslų, ekonomikos, verslo vadybos srityje);
  • Geras anglų kalbos žinias;
  • Būtum orientuotas į rezultatą, norėtum tobulėti ir turėtum platų požiūrį.

Papildoma informacija

SIŪLOME TAU:

  • Kalnus pasirengusią įveikti AGILE / SCRUM komandą - ieškome nario, kurį veža pokyčiai;
  • Galimybę įgyvendinti svarbius pokyčius, kuriuos mato dauguma Lietuvos gyventojų;
  • Darbą vystant vienas svarbiausių LE grupės informacinių sistemų;
  • Laisvę kartu su komanda keisti ir tobulinti savo komandos veiklą.