TURTO APSKAITOS VADYBININKAS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

KAS YRA „TECHNOLOGIJŲ IR INOVACIJŲ CENTRAS“?

Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų bendrovių, teikianti IT ir telekomunikacijų paslaugas „Lietuvos energijos“ grupės įmonėms.

www.etic.lt

Darbo aprašymas

  • Įrangos (kompiuterinė ir organizacinė technika, telefonai) ir jos priedų bei eksploatacinių medžiagų apskaitos ir sandėliavimo vykdymas;
  • Įrangos ir jos komplektuojančių detalių bei eksploatacinių medžiagų pirkimų vykdymas ir jų tiekimo organizavimas;
  • Įrangos remontų organizavimas.

Reikalavimai

  • Motyvacija dirbti ilgalaikį darbą;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office aplinkoje, ypatingai MS Excel);
  • Ne žemesnis nei specialusis vidurinis išsilavinimas (privalumas - buhalterinės apskaitos srityje);
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Papildoma informacija

Kodėl pas mus?

  • Su profesionalų komanda atrasite geriausius sprendimus;
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo;
  • Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą.