IT POKYČIŲ EKSPERTAS (-Ė)

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.
Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.
www.eso.lt

Darbo aprašymas

  • Dirbsi su strateginiu projektu, kurio tikslas sukurti ir įdiegti bendrą energijos duomenų kaupimo ir keitimosi jais platformą (angl. Data Hub);
  • Remiantis elektros rinkos procesų analize bei suinteresuotų šalių lūkesčiais parengsi esamų IT sistemų ir planuojamo diegti Data Hub platformos analizę ir aprašymus;
  • Parengsi Data Hub sistemos funkcinius ir nefunkcinius reikalavimus, sistemos diegimo ir testavimo planus bei kitą techninę dokumentaciją;
  • Su suinteresuotomis šalimis derinsi ir koordinuosi vidinių bei išorinių IT sistemų pokyčius;
  • Kontroliuosi samdomų rangovų darbus ir užtikrinsi diegiamų IT pokyčių bei Data Hub sistemos atitiktį keliamiems reikalavimams.

Reikalavimai

  • Studijos aukštojoje mokykloje energetikos, technologinių ar tiksliųjų mokslų programose;
  • Veiklos procesų ir IT sistemų dokumentacijos analizės patirtis;
  • Darbo su IT sistemų administratoriais, architektais, analitikais ir suinteresuotųjų šalių valdymo patirtis;
  • IT sistemų funkcinių reikalavimų identifikavimo ir apibrėžimo patirtis;
  • Patirtis rengiant IT sistemų reikalavimus, testavimo ir diegimo planus ir viešojo pirkimo dokumentaciją būtų privalumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai, aiškiai komunikuojant darbo rezultatus;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Analitinis mąstymas, pastabumas detalėms ir proaktyvumas;
  • Mažmeninės elektros rinkos išmanymas būtų privalumas.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Patirtis dirbant su Lietuvos Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos įgyvendinimu;
  • Patirtis diegiant didelės apimties IT sistemą ir įgyvendinant rinkos pokyčius;
  • Susipažinsi elektros rinkos dalyviais ir suprasi jų veiklos principus;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės;
  • Galimybė realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius.