IT PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Bendrovės aprašymas

KAS YRA „TECHNOLOGIJŲ IR INOVACIJŲ CENTRAS“?

Viena didžiausių Lietuvoje informacinių technologijų bendrovių, teikianti IT ir telekomunikacijų paslaugas „Lietuvos energijos“ grupės įmonėms.

www.etic.lt

Darbo aprašymas

  • ITT projektų/ ITT projektinių keitimų įgyvendinimas pagal sutartus kokybės reikalavimus laiku, biudžete ir sutarta apimtimi;

  • Organizuoti, matuoti ir kontroliuoti ITT projektų/ ITT projektinių keitimų veiklą;

  • Valdyti ITT projektų/ ITT projektinių keitimų biudžetą, grafiką, apimtį, dokumentaciją, komunikaciją, žmogiškuosius resursus, rizikas, suinteresuotąsias šalis.

Reikalavimai

Kviečiame atsiųsti mums CV, jei Tu:

  • Turi geras ITT žinias, patirtį ir kompetenciją projektų valdymo metodologijų taikyme;

  • Turi ne mažiau kaip 3 metų ITT projektų valdymo, PMO procesų taikymo, informacijos, susijusios su  projektų  įgyvendinimu, rezultatais valdymo ir savalaikio pateikimo įmonės vadovams, patirtį;

  • Turi gebėjimą paskirstyti užduotis ir koordinuoti jų atlikimą;

  • Turi puikus komunikavimo, bendradarbiavimo ir derybų vedimo įgūdžius;

  • Išmanai PMI (PMBOK), PRINCE2, AGILE, kt. standartus ir taikai praktikoje;

  • Turi analitinį mąstymą, orientaciją į rezultatą, planavimo įgūdžius, atsakingumą, gebėjimą valdyti daug informacijos vienu metu;

Papildoma informacija

Kodėl pas mus?

  • Galimybė pritaikyti ekspertines žinias didelės apimties ilgalaikiuose projektuose;

  • Su profesionalų komanda atrasite geriausius sprendimus;

  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo;

  • Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą.